top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

«Мій Шевченко»

На початку березня 2023 року студенти педагогічного коледжу Мигоренко Аліна (11 група), Вознюк Володимир (12 група), Мокряк Юлія (12 група), Кімерин Ганна (23 група), Стеля Катерина (23 група), Бурка Юлія (32 група) під керівництвом викладачів предметно-циклової комісії української філології М’ягкоход Н.М. та Димовської А.К. долучилися до Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Натхнені черговою річницею Кобзаря, студенти написали цікаві роботи про Тараса Григоровича, пов’язуючи осмислення його біографії та життєвих уроків з тими труднощами, що їх переживає Україна від початку повномасштабного вторгнення російського агресора. У багатьох есе було процитовано слова: «Борітеся поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!». Здобувачі освіти коледжу продемонстрували, як потужно відгомонить їм полум’яне слово Кобзаря, як надихає на боротьбу й національний спротив ворогові.

Варто зазначити, що конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» був започаткований у 2018 році ГО «Інноваційні обрії України». Цього року конкурс набув статусу всеукраїнського, а його співорганізаторами виступили ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного та Дніпровський державний університет внутрішніх справ. У 2023 році на п’ятий – ювілейний – конкурс було подано рекордну кількість робіт – понад 3000!

Результати було оголошено на офіційному сайті ГО «Інноваційні обрії України». Викладачі ПЦК української філології щиро пишаються тим, що студентка 1 курсу Мокряк Юлія (керівник – А.К. Димовська) стала однією з переможців конкурсу та отримала диплом ІІІ ступеня. Решту учасників оргкомітет відзначив подяками за активну участь. Вітаємо Юлію! Усім здобувачам освіти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» зичимо активності й творчих успіхів у таких заходах!


Викладач української філології

к.філол.н. Анна Димовська


18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page