top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови, який був заснований ЮНЕСКО 2000 року.

Головна мета цього свята - показати важливість і самобутність кожної мови світу. У ці важкі для України часи нам як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову.

    Наша Мова – найкраща в світі! Нею освідчувалися в коханні наші дідусі і бабусі, наші матусі і татусі. Нашою Рідною Мовою ми промовляєм свої перші слова: Мама, Тато. Нею промовили свої перші слова наші діти. Наша Мова – одна з наймелодійніших і наймилозвучніших мов у світі. Нашою Мовою мовлять, речуть, розмовляють, говорять, балакають, оповідають, кажуть, гомонять, лепечуть, белькотять, бовкають, гаркають, гиркають оточуючі нас люди… Наша Рідна Мова – найбагатша в світі! У словнику нашої Мови налічується більше 200 тисяч слів!

    З нагоди свята в читальному залі бібліотеки КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" працює розгорнута ілюстративна книжкова виставка: «21 лютого -Міжнародний день рідної мови"».

    На виставці представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української. Мета цієї виставки – поглибити знання про мову як основу духовності; виховати любов і повагу до української мови як мови державної та материнської; спонукати читачів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Вивчаймо рідну мову, виявимо свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави. Все буде Україна!3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page