Міжнародне партнерство : Україна - Грузія 🇬🇪❤️🤍+🇺🇦💙💛

Україну і Грузію з давніх давен єднає тісна дружба. Між нашими народами ніколи не було ворожби і ненависті. Сьогодні обидві країни з давньою культурою та історією стають зразком молодої демократії.

Співпраця України і Грузії, яка завжди була заснована на взаємній повазі і дружбі, розвивається на благо народів двох держав.

Свідченням курсу на поглиблення співпраці в культурній та освітній сфері між Грузією і Україною центральною подією стало підписання 03 березня 2022 року Меморандуму про співпрацю між Науковою бібліотекою Грузії імені Іллі Чавчавадзе м. Кутаїсі і бібліотекою Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж», який визначає напрями подальшої співпраці між двома установами. Це зв’язок з єдністю наших намірів, що відповідають програмним цілям і стратегіям наших бібліотек та реалізуються згідно національних ідей наших країн, прагненням до миру і спокою в усьому світі та співпраці, співдружності у бібліотечній справі між нашими країнами.

У документі сказано, що «сторони будуть розвивати співробітництво на основі рівноправності, співпрацювати у своїх професійних діях і заходах, шукати можливість втілення спільних програм, розробляти стратегії розвитку контактів бібліотекарів обох країн, сприяти комплектуванню бібліотечних фондів документами для грузинської та української діаспор, та сприяти культурному розвитку студентської молоді у міжнародній співпраці, розширення і поглиблення міжнародних зав’язків, сприяння розвитку міжнародного співробітництва.

Отже, основною метою є забезпечення доступу до інформаційних баз даних обох бібліотек; здійснення на постійній взаємовигідній основі обміну національними виданнями, в тому числі й електронними; підготовка та внесення пропозиції для здійснення спільних дослідницьких, видавничих та інших ініціатив, обмін досвідом, а також сприяння діяльності національно-культурних товариств і співпраці міст-побратимів Балти й Кутаїсі.

Останні пости

Дивитися всі