top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Майстер-клас з виготовлення писанки та крапанки

13 квітня, напередодні Великодня, талановитий, креативний викладач Буяновська Віра Вікторівна провела майстер-клас з виготовлення писанки та крапанки для викладачів, працівників та студентів КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж".

Учасники мали змогу дізнатися більше про сакральне значення писанки, історію її виникнення, а також про техніки, матеріали та інструменти виготовлення пасхального яєчка.

В заході взяли активну участь здобувачі освіти та викладачі коледжу. Дехто вперше спробував себе у цій справі, але й були ті, хто впевнено тримав писачок та вміє ним вправно користуватись. Писанки, крапанки вийшли неповторними у кожного, адже негарних писанок не буває!

У дружній атмосфері усі присутні ознайомилися з традиціями нашого народу і навчилися творити писанки та крапанки. Жоден не залишився осторонь цієї справи, і з великою цікавістю всі занурилися в царину розпису елементів. Найцікавішим для учасників виявився процес знімання воску з яєць, адже під вогнем свічок розквітли орнаменти на їхніх писанках.

Дякуємо Віро Вікторівно за чудовий майстер - клас та усім за участь у цьому заході!


10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page