top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Майстер-клас випускників Іванюк Олени Анатоліївни та Чорба Максима Дмитровича

У часи бурхливих змін, які наразі продовжує переживати наша держава, ключовою постаттю, яка здатна щоденно будувати майбутнє країни, є вчитель. Саме від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. З метою створення умов для спілкування випускників, здобувачів та викладачів коледжу, зміцненню відносин партнерства між закладами освіти, сприяння поліпшенню якості й ефективності підготовки фахівців початкової ланки освіти 14 лютого 2023 року у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбувся другий освітній майстер-клас «Тримаємо освітній фронт. Досвід і молодість поряд».

Цього разу досвід власної педагогічної діяльності презентували випускники рідного закладу освіти: Іванюк Олена Анатоліївна – вчитель основ здоров'я та мистецтва КЗ "Балтська спеціальна школа", випускниця 1989 року та Чорба Максим Дмитрович – вчитель початкових класів Мардарівського ліцею Куяльницької сільської громади Подільського району, випускник 2021 року, здобувач освіти 4 курсу бакалаврату.

Активними учасниками майстер-класу стали студенти випускних груп фахової передвищої та вищої освіти, викладачі та адміністрація коледжу.

Кожен спікер зустрічі обрав власну стратегію представлення досвіду роботи: Олена Анатоліївна розказала про власний шлях професійного розвитку, наголошувала на особливостях роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, провела мотиваційний тренінг.

У своєму виступі Максим Дмитрович практично продемонстрував шляхи ефективного застосування інноваційних педагогічних технологій в поєднанні з традиційними формами роботи на уроці. Зауважив, якими компетентностями, знаннями та навичками має володіти сучасний вчитель НУШ. Поділився власними роздумами та дослідженнями щодо навчання та виховання молодших школярів під час війни.

Учасники майстер-класу висловлюють щирі слова вдячності спікерам заходу за творчий підхід до презентації власного досвіду, інноваційність та креативність! Переконані, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї «Альма матер», сприяти прогресу наукової думки, робити достойний вклад у розвиток української школи.Нехай ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі навчання та виховання молоді і надалі служитиме зміцненню нашої держави! Пишаємося вами, наші дорогі випускники!


14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page