top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Майбутнє за наукою

В КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» триває реалізація проєкту «Майбутнє за наукою» (https://www.facebook.com/.../permalink/958672005540651/) для тетьокурсників першого бакалаврського рівня.

Поділитися своїм науковим шляхом завітав Дмитро Іванович Березюк, викладач та голова предметно-циклової комісії фізичного виховання, аспірант 3 року навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тема дисертаційної роботи: «Підготовка майбутніх учителів у педагогічних коледжах до формування основ фізичної культури учнів початкової школи». Науковий керівник: Бялик Оксана Василівна, д-р пед. наук, професор.

«Уявіть собі, що входите в зовсім незнайому кімнату, яка абсолютно без світла. Звичайно, ви в ній рухатиметесь дуже повільно та обережно. І тільки навпомацки будете розуміти, що це перед вами стіл чи стілець. Ось так і я розпочинав свій науковий шлях, бо наука – це була зовсім нова царина для мене. Але зараз «увімкнулося світло» …».

Так просто про складне наш гість розповів і студентам. Свій науковий фундамент Дмитро Іванович здобував у КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», за що дуже вдячний закладу, а продовжив шлях дослідника вже в іншому закладі.

Пан Дмитро не лише охоче поділився напрацюваннями, а і деталізував виклики, з якими зіткнувся особисто, при цьому підкреслив, що їх треба перетворювати на нові можливості, які дарує саме життя!

На останок запрошений дав студентам власну пораду: «якщо плануєте іти у науку – рушайте прямо зараз, це новий і дуже цікавий світ!»

Ось таким легким та позитивним видалося наше спілкування.

Дякуємо за щиру та відверту зустріч! Нових наукових успіхів та відкриттів!


5 переглядів0 коментарів
bottom of page