top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Майбутнє за наукою

Третьокурсники першого бакалаврського рівня продовжують реалізовувати завдання проєкту «Майбутнє за наукою» .

Цього разу гостею нашої зустрічі стала Марина Валеріївна Разводова, викладач хореографії, голова предметно-циклової комісії викладачів мистецтва, аспірант 4 року навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тема дисертаційної роботи: «Підготовка студентів педагогічних коледжів до формування хореографічних умінь і навичок учнів молодшого шкільного віку».

Науковий керівник: Бялик Оксана Василівна, д-р пед. наук, професор.

«Пристрасть до танцю запалила мене ще з п’яти років і від тоді вона лише зростає. Тому, те, що я пов’яжу своє професійне життя з танцем не викликало сумніву ні в кого з моїх рідних, але те, що піду далі і почну наукове вивчення, не очікувала навіть я сама... То ж, хто знає, що чекає саме вас, любі студенти!».

Саме так загадково розпочалося наше знайомство із науковим шляхом пані Марини. Вона не лише розповіла про свої наукові напрацювання, поділилася першими результатами дисертаційного відкриття, а і вказала орієнтири, що стали ключовими на шляху до здійснення її наукового дослідження:

- чітка ціль, власна мотивація та впевненість у своїх силах;

- систематична співпраця з науковим керівником як із провідником світу великої науки!

- міцний фундамент необхідних компетентностей, який формується у закладі вищої освіти. (Велику дяку і пошану Марина Валеріївна висловлює своєму рідному університету Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка).

Дякуємо нашій гості за надихаючу зустріч та можливість відчути як твориться наука!

Бажаємо пані Марині ще більших перемог та наукових вершин!


5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page