top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Майбутнє за наукою

В рамках реалізації проєкту «Майбутнє за наукою» (https://www.facebook.com/.../permalink/958672005540651/), ми з третьокурсниками першого бакалаврського рівня продовжуємо знайомитися з науковцями та дослідниками нашого коледжу.

Цього разу до нас завітав Валерій Валерійович Іванов - голова ПЦК психолого-педагогічних дисциплін, практичний психолог коледжу, аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тема дисертаційної роботи: «Психологічні особливості формування професійних планів студентів педагогічних коледжів» науковий керівник: Якимчук Б. А., кандидат психологічних наук, професор.

Наш гість поділився особливостями проходження своїх наукових сходинок, розкрив практичну значимість власного наукового дослідження. Спілкування було насичене цікавими особистими історіями, що робили його ще більш відкритим та довірливим.

У цікавому діалозі Валерій Валерійович наголосив на нових можливостях, які відкриваються разом зі здобуттям наукового ступеня. Завершальним акцентом спілкування стала думка: «Кожен робить у своєму житті вибір, якщо ви його зробите в бік науки – це означатиме не лише ваше професійне, а й особистісне зростання»️‍.

Дякуємо за продуктивне та мотивуюче спілкування!

Подальших успіхів та нових наукових здобутків


5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page