top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Лихослів’ю «Ні!»

У закладі освіти проводиться систематична планомірна робота щодо формування у студентської молоді культури поведінки, культури спілкування, правил організації міжособистісних стосунків, вміння розв’язувати конфліктні ситуації цивілізованим шляхом.

20.01.2022 в актовій залі коледжу відбулась дискусія зі студентами I та III курсу, спрямована на протидію та недопущення булінгу (цькування) у студентському середовищі. Розмова йшла про лихослів’я, як різновид психологічного цькування. Вживання нецензурної лексики серед підлітків та юнацтва, викорінення цієї шкідливої звички – тема для роз’яснювальної роботи серед студентів коледжу. Для обговорення були запропоновані питання, які стосуються спілкування та культури поведінки між студентами, формування особистісних рис майбутнього вчителя, дотримання Кодексу академічної доброчесності.

У розмові взяли участь викладач коледжу Адаменко К.М., куратор 35 групи Маковський П.П., студенти 35 групи Азенко В., Пащенко А., Караван К., Іщенко Є., Волочан О. та студенти I курсу, які були учасниками дискусії. Надано було інформацію учасникам розмови про етичні норми поведінки, про досвід українського народу щодо дотримання культури, чистоти рідної мови, про згубний вплив лихослів’я на фізичний та психічний розвиток особистості, про негативний вплив лайливих слів на здоров’я майбутніх поколінь. Студенти – першокурсники активно висловлювали свої думки у ході дискусії, наводили власні приклади та побажання, щодо формування культури поведінки молодої людини, особистості, громадянина, майбутнього вчителя.


46 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page