top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Концерт - присвята пам`яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

20 лютого 2024 року в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбувся концерт-присвята пам’яті Героїв Небесної Сотні. Голова циклової комісії Анатолій Лекар нагадав присутнім здобувачам освіти про подвиг Небесної Сотні, які змінили хід історії, утверджуючи розвиток України як демократичної європейської держави. Саме з 20 лютого 2014 року – в найкривавіший день Революції Гідності – рф підступно розпочала анексію Криму, розв’язавши сучасну російсько-українську війну. Проте держава-агресор за 10 років не змогла і ніколи не зможе зламати історичне прагнення Українського народу до демократії та національної державності.

Небесній Сотні ми вдячні за Свободу! Силам Оборони України ми вдячні за захист Держави! Слава Україні! Героям Слава!3 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page