top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Книга збагачує душу, книга збагачує світ

Виховний захід «Книга збагачує душу, книга збагачує світ» в рамках проекту «Книга виховує патріотів» відбувся 19 квітня 2023 року у бібліотеці КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права.

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життся ми звертаєемося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.

Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана вами в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя.

Студенти провели опитування присутніх: «Спогади про першу книжку», дізнались, про те, які дитячі книги випустили українські видавництва під час повномасштабної війни. Кращі гуртківці ( Ребрій Олександр, Лісниченко Єлизавета, Стафійчук Анастасі Паладій Анна) були нагороджені грамотами та подяками за активну роботу в гурткові «Книголюби» з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права.


4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page