top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

З початком навчального року та Днем знань!

Шановні колеги, здобувачі освіти, батьки!

Від щирого серця вітаю вас з 1 вересня – Днем знань!

Бажаю вам жаги до навчання, до педагогічної праці, завзятості та старанності. Не забувайте, що від ваших досягнень залежать досягнення і розвиток нашої незалежної України.

Дякую всім викладачам закладу освіти за нелегку, але таку важливу справу. Бути Викладачем – це служіння. Бажаю, щоб в очах студентів, яких ви навчаєте, завжди палала іскра до знань і розвитку, аби зерна знань, які ви сієте, проростали добрими вчинками, найвищими результатами і неймовірними злетами. Зичу кожному із вас терпіння, натхнення та оптимізму!

У нинішньому році 1 вересня – особливе. Страшна російсько-українська війна триває. Дякую викладачам, співробітникам, батькам за створення безпечних умов для навчання, виховання та розвитку молодого покоління.

Дирекція коледжу створила закладі освіти безпечні умови для навчання та розвитку. Віримо, що це тимчасові виклики і ми своєю працею наближаємо Перемогу!

Освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої держави. Будьмо ще розумнішими, мудрішими, виваженішими! Давайте вірити у свої сили та здібності. І тоді на нас чекають великі успіхи!

У цей непростий час бажаємо головного – здоров’я усім, успіхів у навчанні, Перемоги та Мирного неба!

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Зі святом!

З повагою

директор коледжу,

кандидат педагогічних наук,

заслужений працівник освіти України

Сергій ІВАННІКОВ10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан

Comments


bottom of page