Зустріч здобувачів освіти коледжу з працівниками Першого відділу Подільського РТЦ

18 січня 2022 року відбулася зустріч здобувачів освіти коледжу з працівниками Першого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Метою зустрічі було військово-патріотичне виховання студентської молоді, формування любові та поваги до рідної України, розуміння необхідності виконання свого конституційного обов’язку щодо захисту своєї країни, своєї землі, своєї родини.

Перед студентами виступив Санкевич Віталій Валерійович, майор, старший відділу територіального центру. На зустрічі була присутня психолог відділення Хом’як Регіна Анатоліївна.

Зі вступним словом щодо ситуації в Україні, загроз, які існують у державі на даний період, окреслив викладач предмету «Захист України» Одінцов Валентин Борисович.

У студентів до гостей зустрічі виникло багато запитань щодо особливостей призовної кампанії у 2022 році, стосовно служби за контрактом юнаків та дівчат, які досягли повноліття, щодо умов вступу до вищих військових закладів освіти, норм і порядку проходження медичного обліку студентів 2005 року народження, стосовно адміністративної відповідальності за ухилення від військової служби, щодо створення загонів територіальної оборони на території Балтської громади та особливостей і функціонування новоутвореної структури.

Розкрито було питання матеріального забезпечення військовослужбовців щодо збереження місця роботи паралельно зі службою у військовій частині та виплати заробітної плати по першому місцю роботи, умови стаціонарного навчання у поєднанні зі строковою службою.

Зустріч була цікавою та корисною для здобувачів освіти!