top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Захід присвячений історії української пісні

5 квітня відбувся захід присвячений історії української пісні. Наші талановиті викладачі та гурток "Україна - це я" підготували літературно-музичну композицію, в якій творчо розкрили пісенно-історичну хронологію українців.

Пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

Живемо в Україні і не знати народних пісень ми просто не можемо. Українці — це саме та нація, яка зростала, виховувала на своїх піснях, яка вкладала в слова усе, що не могла просто забути. Недарма ж говорять, що українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його мова.

Тож розпочалося все з фольклору.

Український фольклор - дзеркало століть, дивлячись в нього, ми бачимо всі наші минулі покоління.

Український народ народився разом із піснею. З давніх-давен оспівує все, що з ним відбувається. Це неймовірно, адже ми можемо вивчати історію співаючи, або слухаючи пісні, в яких відображена вся палітра відчуттів, які проживали українці в певному історичному часі.

І ось наш час... В країні війна. А Україна співає! Співає так, що чує весь світ! Час нанизує століття, як намистини, а ми знову переживаємо невимовно важкі події, і знову з піснею, патріотичною піснею. Адже саме вона - цілителька незламного вільного духу українців!

Цей захід дав зрозуміти, що наші студенти слухають українську, цікавляться українським. І це не аби як тішить.

В нас є в кого вчитися, є ким надихатися, є ким гордитися. І 2022 рік став переможним, переможним на культурному пісенному фронті. Ми нині живемо з однією крилатою мрією, щоб 2023 став для України переможним на всіх фронтах.

Жодна нація за всю історію не має стільки пісень, які самостійно створив український народ. Тож, пам'ятаймо, ця солов'їна скарбниця наповнювалася ціною життя. Не дайте її знищити нікому, бо це біографія українського народу. Поки жива пісня - доти є ми, українці!


6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page