top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Засідання атестаційної комісії

28 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Під час атестації відбувається всебічне та комплексне оцінювання рівня кваліфікації та результативності діяльності педагогічних кадрів.

В оцінці спонукальних стимулів до навчальної діяльності на першому місті завжди є особистість викладача та якість викладання навчальної дисципліни. Методична служба коледжу забезпечує становлення викладача як професіонала, дослідника, активного учасника освітнього процесу, здатного змінювати, відновлювати, вдосконалювати свою діяльність.

З 1 вересня 2023 року атестація відбувається за новим Положенням. Положення про атестацію педагогічних працівників Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» містить орієнтовний опис професійних компетентностей відповідно до кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.

У новому Положенні враховано поняття «супервізія», «академічна доброчесність», «інституційний аудит», «сертифікація». Розширено повноваження атестаційних комісій І рівня – це реальний крок до наповнення змістом поняття «автономія закладу освіти».

Застосування Положення про атестацію педагогічних працівників дозволило зняти цілу низку наболілих питань у сфері атестації, розвантажило забюрократизовані моменти цієї важливої процедури.

Сподіваємося, що принцип «Працюйте – і вас оцінять» стане непохитним.7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page