top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Закриття табірної зміни у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж»

На базі коледжу для учнів структурного підрозділу закладу початкової школи працював літній оздоровчий майданчик «Діти Балтщини». Не дивлячись на воєнні дії агресора на нашій Україні, завдячуючи Збройним Силам України, усім, хто захищає нашу країну від ворога, ми маємо змогу навчатися, працювати та зробити все для того, щоб наші діти могли активно відпочити, оздоровитися та з новими силами приступити до нового навчального року. Під час табірної зміни було проведено ряд цікавих виховних заходів, колективних творчих справ, спортивних змагань, екскурсій. Все це надовго залишиться в пам'яті дітей.

А для наших вожатих – це неабиякий досвід роботи з дітьми в літній період. Майбутні фахівці переконалися, що професія вчителя потребує терпіння, професійних знань, практичних вмінь, щоб зробити життя дітей активним, веселим, цікавим. Студенти підтримували дітей і в хвилини повітряних тривог, піклуючись про їх збереження їхнього життя та здоров'я.

На урочистому закритті табірної зміни, окрім вожатих та дітей, були присутні адміністрація коледжу, викладачі, вихователі та батьки. Діти тішили присутніх своїми талантами декламувати вірші, танцювати та співати. Дирекція коледжу нагородила загін «Невгамовні» Грамотою за творчість та активність під час літнього відпочинку, а вожатих – Подячними листами за креативність та сумлінне ставлення до педагогічної практики, за те, що загартовували дітей, розважали та створювали їм веселий настрій. Слова вдячності були від батьків «Дякуємо за оздоровлення, за цікаве та змістовне дозвілля наших дітей». Отож гарними справами всі разом ми наближаємо перемогу.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Героям Слава!


2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page