Екскурсія до музею коледжу

З початком нового навчального року у Комунальну закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж" розпочалися екскурсії. Кожен студент коледжу має знати історію створення та традиції свого навчального закладу. Тому щорічно студенти І курсу та всі бажаючі мають змогу прийти на екскурсію до музею історії коледжу. Кожен знає Балтський педагогічний фаховий коледж як символ національної освіти. Ми намагаємося зберегти в пам’яті майбутніх поколінь свою історію і пишаємося своїми здобутками. Навчатися у стінах найвідомішого в Україні навчального закладу - почесно та відповідально. Нашому коледжу 92 роки, тож звичайно історія має своє продовження. І цьогоріч для студентів 1 курсу була організована цікава та пізнавальна екскурсія до Музею історії Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж". Першокурсники оглядали експозиції, що розповідають про етапи становлення нашого освітнього закладу, знайомилися про найвідоміших викладачів та видатних випускників. Серед експонатів Музею: урядові нагороди та відзнаки коледжу, фотоальбоми, вітальні листівки на ювілеї; наукові праці викладачів; спортивні нагороди студентів тощо. Музей розповідає також про участь студентства та працівників в захисті своєї країни під час неоголошеної війни, що триває нині. Війна кинула виклик кожному українцеві. Перед нашими захистниками зараз стоять нелегкі завдання, але вони обов’язково впораються! Щоденно пам'ятаємо, що підтримка та молитва кожного із нас дуже важливі. Вічна пам'ять та шана тим, кого немає з нами поряд, тим кого забрала війна. Нам є ким пишатися і за що дякувати!!! Віримо у перемогу! Все буде Україна! Екскурсію провели студенти 44 групи - Теренте Анастасія, Дмитрук Дмитро, Ярмуратій Софія, Стасевич Олена. По завершенні екскурсії студенти робили фото на пам'ять у найкращому коледжі України. Хочеться зазначити, що ця подія залишиться назавжди в пам’яті наших першокурсників. Успіхів, Вам!

Останні пости

Дивитися всі