top of page
Пошук
  • Фото автораСергей Якобчук

День знань у Балтському педагогічному фаховому коледжі

Першого вересня у закладі проводиться традиційне свято, приурочене Дню знань та посвяти у студенти педагогічного фахового коледжу. Першовересень 2021 року, з дотриманням карантинних вимог, проводився на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Девізом урочистостей було гасло «Освічена нація – людський капітал», яке співзвучне зі словами великого Кобзаря: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте…». Студенти старших курсів, члени студентської ради звернулися до першокурсників з порадами та настановами, яким чином організувати навчальну діяльність студентів – першокурсників, як раціонально використовувати вільний від навчальних занять час, яким чином організовувати змістовне дозвілля, як організовувати проживання у студентському гуртожитку. Старшокурсники нагадали всім студентам освітнього закладу про дотримання Кодексу академічної доброчесності.

Було підведено підсумок навчальної діяльності коледжу, рівень навчальних досягнень здобувачів освіти, вручено грамоти та премії студентам, викладачам та працівникам освітнього закладу.

Завершились урочистості виконанням Гімну коледжу «Слався у віках заклад рідний» та виконанням Державного Гімну України.

Першого вересня проведено було у всіх академічних групах виховні заходи, присвячені Дню пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілість України.


18 переглядів0 коментарів
bottom of page