top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

День відкритих дверей у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж»

18 лютого 2023 року колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» гостинно зустрічав випускників закладів загальної середньої освіти Одеської області на День відкритих дверей!

Вступним словом зустріч відкрив відповідальний секретар приймальної комісії Березюк Д.І., який привітав усіх присутніх, описав переваги здобуття фахової передвищої й вищої освіти в коледжі. Заступник відповідального секретаря Печарська В.П. представила до уваги гостей основні напрями роботи на зустрічі. Подуфалова К.Ю., завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату, ознайомила вступників із правилами прийому до коледжу у 2023 році та особливостями вступної кампанії.

Абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з умовами, створеними в закладі для навчання, проживання, творчого та професійного розвитку. У ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2023 року, особливостей навчального-виховного процесу, перспектив та можливостей, які пропонує педагогічний коледж.

Цього року захід відвідало більше 120 гостей, серед яких випускники шкіл, батьки та вчителі, що є свідченням визнання високого авторитету Балтського педагогічого коледжу серед вступників. Усі присутні взяли активну участь у патріотичному флешмобі на підтримку Збройних сил України, родзинкою якого став розіграш лотереї з призами.

Відвідувачам було організовано ознайомчо-пізнавальну екскурсію закладом освіти та студентським гуртожитком. Усі бажаючі поласували смаколиками зі студентської їдальні та приєдналися до кави-брейк.

Такий формат знайомства виявився дуже ефективним та надав можливість усім охочим побачити, як і чим живе коледж, познайомитися з його викладачами та студентами. По завершенню зустрічі організатори висловили надію, що День відкритих дверей допоможе учасникам переконатися, що їх професійне майбутнє починається саме в нашому закладі освіти і вони невдовзі стануть студентами Балтського педагогічного фахового коледжу!

Зазначимо, що це лише перший День відкритих дверей у коледжі, наступна зустріч відбудеться вже 25 березня 2023 року!
13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page