top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Григорій Сковорода – український Сократ


03 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження українського філософа, мислителя, письменника, педагога, одного з провідників національної духовності – Григорія Сковороди. З цієї нагоди викладачами української філології КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 01 грудня було проведено студентську науково-практичну конференцію «Григорій Сковорода – український Сократ», у якій взяли участь Заборська Ксенія (22 група), Єні Олександр (32 група), Санкевич Вероніка (44 група), Мостова Ганна (22 група),

Матвієнко Поліна (22 група), Бакан Катерина (31 група), Яременко Богдан (ІІІ курс бакалаврату). Також до заходу долучилися викладачі української філології КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» та учасниці Попова Вікторія і Склярук Юлія (студентки 3-А курсу).

Тематика конференції охопила питання філософських і педагогічних поглядів

Г. Сковороди, специфіки його художніх творів, рецепції спадщини мислителя українськими науковцями.

Варто відзначити, що конференція відбувалася під час повітряної тривоги, але це не завадило продуктивному обміну думками між учасниками і слухачами заходу. Наукову зустріч було проведено з урахуванням усіх вимог техніки безпеки.

Наші викладачі й студенти незламні!🎓📚

Тримаймо освітній фронт!
8 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page