top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

ГОЛОКОСТ -ТРАГІЧНА СТОРІНКА ІСТОРІЇ

26 січня 2022 року напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в приміщенні читального залу бібліотеки коледжу студенти гуртка "Книголюби" разом з працівниками бібліотеки провели для всіх присутніх інформаційну годину "Голокост - трагічна сторінка історії".

Присутні були ознайомлені з книгами Діани Акерман "Дружина доглядача зоопарку" та Тетяни Пахомової "Я, ти, мальований та немальований бог", прозвучали вірші про Балтське гетто Семена Цванга, почесного громадянина нашого міста Балта.

Зрозуміти причини сучасного геноциду, усвідомити світову історію ХХ сторіччя, зупинити фашизм, що відроджується, неможливо без знання історії Голокосту.

Голокост - від Holocaust, що з грецької означає «всеспалення» - визначення масових вбивств євреїв у 1933 - 1945 гг. у ЄвропіХай навічно збережеться пам’ять про страждання і катування мільйонів вбитих дітей, жінок, старих.

Хай світла пам’ять замучених буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства людей і народів.


10 переглядів0 коментарів
bottom of page