top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

В рамках Національного тижня читання

Творча зустріч з відомою письменницею Ларосою Натолочною)))

  Сьогодні 5 грудня 2023 року у краєзнавчому музеї відбулася втретє творча зустріч з відомою, талановитою письменницею Ларисою Натолочною.

  Є письменники, чиї вірші як талісмани, як якори. Одного разу прочитавши їх, нас тягне до них знову і знову, і ми нічого не можемо подіяти з цією спокусою. До такої когорти належить поезія Лариси Натолочної.

  Затамувавши подих викладачі та студенти Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж", які відвідали творчу зустріч, слухали яскраву, захоплюючу розповідь письменниці

  Лариса Володимирівна Натолочна народилася 21 листопада 1968 року на батьківщині Р. А. Cкалецького.

У 1983 році вступила до Балтського педагочного училища. Після його закінчення двадцять один рік працювала у Балтській загальноосвітній школі-ліцеї І-ІІІ ступенів імені О.Гончара вчителем початкових класів. У 1992 році закінчила Ізраїльський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка та методика початкового навчання".

З 2009 по 2014 рік обіймала посаду заступника директора школи з навчально-виховної роботи Бершадської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2. Має звання «Старший учитель», грамоти районного та обласного управління освіти. Захоплюється вишивкою бісером – це їй передалось від матері.

У 2019 році побачила світ її перша книга "Подільський соловей".

  Книга-меморіал «Подільський соловей» розрахована на широке коло читачів, хто цікавиться історією рідного краю та його відомими особистостями. Спадщина Р. А. Скалецького є і завжди буде тим джерелом, із якого черпатимуть натхнення нові покоління митців Подільського краю.

Другу книгу "Життя мого стежина" (2021р) Лариса Володимирівна присвятила своїм рідним, друзям та всім, кому не байдуже наше повсякденне життя.

Одразу вслід за другою виходить наступна книга, яка є бібліографічним покажчиком до вшанування митця, композитора, диригента, педагога Радіона Скалецького. Покажчик адресовано бібліотечним працівникам, педагогічним кадрам, студентам, усім, кого цікавить життя і творча спадщина Радіона Андрійовича Скалецького.

З 2019 року є членом Національної спілки журналістів України. Того ж року стала лауреатом ХХ Загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання".

  Ларисо Володимирівна всіх зачаровувала своєю мелодійною мовою, тактом, інтелектом та інтелігентністю. Чарівна, красива, щира людина, твори якої, надихають читачів на добрі справи та вселяють віру у перемогу над країною - агресоркою.

   Під час зустрічі із читачами Лариса Володимирівна розповіла про творчість, особисте життя, поділилась роздумами про сьогодення та майбутнє України. Учасники зустрічі мали змогу дізнатися про найновіші книги письменниці.

  Творчо презентували і виконали пісні на слова Лариси Натолочної, виконання та музика Руслана Єрьоменко та Валентини Войт.

  Колектив Сумівського сільського будинку культури " Калинова мрія" , його директор Тарковській Н .М. та художній керівник Дронь. С.І. написали музику та виконали пісні на вірші Лариси Натолочної до чотирьох пісень .

    Дві години зустрічі спливли як неповторна мить та залишили тепло і радість від спілкувння, бажання прочитати ще більше творів цієї письменниці.

  На згадку про зустріч відбулася традиційна фото- і автограф-сесія, лунали найкращі побажання молодій письменниці. Зустріч була теплою, жвавою і невимушеною.

  Лариса Володимирівна зарядила своїм життєвим позитивом та подарувала в бібліотеку коледжу чудову збірку "Відтінки долі".

  Дякуємо Ларисо Володимирівно, що завжди пам'ятаєте про Балтський педагогічний фаховий коледж, про нашу Альма-матер!

    Щиро дякуємо за неймовірну поезію, за натхнення, щирість і відвертість зі своїми читачами. Бажаємо миру, благополуччя, процвітання, постійного припливу сил, енергії та геніальних ідей.

З нетерпінням чекаємо на наступну збірку!


3 перегляди0 коментарів
bottom of page