В педагогічному коледжі відкрили виставку картин під назвою «Балта – рідне місто моє»

Оновлено: 28 вер.

27 вересня 2022 року в педагогічному коледжі відбулася чудова подія. Ми відкрили виставку картин під назвою «Балта – рідне місто моєв педагогічному коледжі відбулася чудова подія. Ми відкрили виставку картин під назвою «Балта – рідне місто моє», присвячену 496 річниці з дня заснування м.Балта. Символічно, що відкриття виставки відбулося напередодні професійного свята – Дня працівників освіти. Автором картин є наша молода, творча, креативна колега, випускниця закладу освіти 2005 року, викладач психолого-педагогічних дисциплін Маліношевська Анастасія Сергіївна. Бажаємо Анастасії Сергіївні творчих успіхів, професійного зростання, Мирного неба!

4 перегляди0 коментарів