top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Вітаємо переможців "ROBOTERRA, УКРАЇНА: ВИСТОЇМО! ПЕРЕМОЖЕМО! ВІДБУДУЄМО"

12.05.2023 року в м. Черкаси відбувався фестиваль науки та робототехніки «ROBOTERRA, УКРАЇНА: ВИСТОЇМО! ПЕРЕМОЖЕМО! ВІДБУДУЄМО» на базі КЗ «Черкаська санаторна школа інтернат». Студенти та учні 4-го класу структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» мали змогу проявити свої вміння, знання та внести ідеї в освітні інновації та сучасні технології з розвитку робототехніки.

Команда Балтського педагогічного фахового коледжу була впевнена в своїх силах. Вітаємо переможців!Студентів 2-го курсу: Томіну Віру, Селецьку Дар’ю, Шендерук Ларису, які під керівництвом тренера Анастасії Якобчук посіли І місце в конкурсі відеороликів «Україна: Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!».

Студентів 1-го курсу Жуматія Іллю та 2 курсу Сюпюр Максима, які під керівництвом тренера Сергія Якобчука посіли ІІ місце в конкурсі «EW3».

Учнів 4-го класу структурного підрозділу: Ганну Чебатарьову та Дмитра Пироговського, які під керівництвом тренера Сергія Якобчука посіли ІІІ місце в конкурсі «Wedo2.0».

Всі учасники конкурсів були нагороджені сертифікатами та призами.

Та найприємніше те, що наша команда єдина серед всіх учасників отримала кубок та диплом від Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за інноваційний підхід та волю до перемогу.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися під Мирним небом! Все буде Україна!


9 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page