Вітаємо випускників першого бакалаврського рівня із складанням ККЕ

Підсумком двох років навчання студентів першого бакалаврського рівня у Комунальному закладі «Балтський педагогічний фаховий коледж» є складання кваліфікаційного екзамену, результат якого для більшості випускників є стартовим майданчиком для подальшого руху в реалізації педагогічної кар’єри. 16 червня 2022 року відбувся Комплексний кваліфікаційний екзамен здобувачів першого бакалаврського рівня спеціальності 013 «Початкова освіта». Метою кваліфікаційного екзамену була перевірка теоретичної, компетентнісної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти; демонстрація знань за спеціальністю, навичок практичного застосування теоретичних знань, отриманих за час навчання; демонстрація здатності методичного і практичного вирішення поставлених перед здобувачем конкретних завдань. Зі вступним словом до студентів звернувся голова кваліфікаційної комісії - перший заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Завалевський Юрій Іванович, який привітав випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі та побажав підкорення нових вершин, творчих успіхів, натхненної праці в Новій українській школі. До привітань долучилися члени кваліфікаційної комісії: заступник голови кваліфікаційної комісії Печарська Віра Петрівна, завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату Подуфалова Катерина Юріївна та голова ПЦК психолого-педагогічних дисциплін Іванов Валерій Валерійович. За результатами екзамену слід відмітити досить високий рівень підготовки бакалаврів. Відповіді на практичні завдання були вичерпними, ґрунтовними, доповнювалися прикладами з проходження різних видів педагогічної практики чи з власного професійного досвіду. Аналіз підготовки до кваліфікаційного екзамену свідчить, що педагогічні та науково-педагогічні працівники першого бакалаврського рівня готують висококваліфікованих, конкурентноспроможних бакалаврів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками з присвоєної кваліфікації. Цьогорічні бакалаври є першими випускниками, які здобули вищу освіту у стінах Балтського педагогічного фахового коледжу! Увесь педагогічний колектив та адміністрація коледжу побажали випускникам наполегливості, невичерпної енергії та завзяття, адже життя готує ще багато різноманітних екзаменів та випробувань, які ми бажаємо скласти на "відмінно"!