• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Вітання з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора філософії

Учитись важко, а учить ще важче.

Але не мусиш зупинятись ти.

Як людям віддаси усе найкраще,

то й сам сягнеш нової висоти!

Колектив викладачів, здобувачів та працівників Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» вітає Шевченка Максима Олександровича, Разводову Марину Валеріївну та Березюка Дмитра Івановича із блискучим захистом дисертації та з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора філософії!

Під час збройної агресії проти нашої держави, завдячуючи Збройним силам України, ви змогли досягти поставленої мети. Завдяки вашій наполегливій праці, відповідальності, творчості та креативності ви успішно реалізували свої плани.

Бажаємо самовдосконалення, подальшого розвитку на обраній науковій стезі, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному та особистісному зростанні! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров'я, вдача, підтримка родини та колег.

Хай ваша любов до науки, відповідальне ставлення до роботи та професійного розвитку приносить багаті врожаї на трудовому та життєвому шляху!

Останні пости

Дивитися всі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС​

• Facebook Социальной Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • Телефон: +(380) 04866 22770

•                  +(380) 0486623791

• Email:  info@bpu.edu.ua

Приймальна комісія: +(380) 04866 23804

Адреса:

66101, Одеська область,

м. Балта, вул. Шевченка, 2

Авторські права 2021 © Балтський педагогічний фаховий коледж.

Усі права захищені.