Вітання з Міжнародним Днем студента!

Шановні колеги, дорогі студенти! Щиро вітаю Вас зі святом – Міжнародним Днем студента!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний День студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності.

Студентські роки – це період професійного становлення, усвідомлення свого призначення, формування підґрунтя для подальшого життя, творчого пошуку власних шляхів. Знання, уміння, навички, здобуті впродовж навчання, є запорукою компетентності, професіоналізму і власної конкурентоспроможності.

Студентські роки, напевно, і є той самий час, коли пізнавати треба не лишє науку з підручників та лекцій, а й науку життя.

Студентська пора – найцікавіша сторінка в житті та інвестиція у власний розвиток, у своє майбутнє, а студентство – могутній вічний двигун.

Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал.

Бажаю Вам творчої наснаги, ніколи не зупинятися на досягнутому, нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, досвідчені колеги.

Зі святом!

Директор коледжу Сергій Іванніков