• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Відкрита виховна година на тему: "Сучасна школа крізь призму ідей Я. А. Коменського"

3 жовтня, у рамках декади професійного виховання, відбулася відкрита виховна година для здобувачів освіти 1 та 2 курсів на тему: "Сучасна школа крізь призму ідей Я. А. Коменського". Майбутні педагоги мали змогу у формі відкритого діалогу та опираючись на пропоновані відеоматеріали, ознайомитися з історією зародження класно-урочної системи освіти через вчення фундатора педагогічної науки.

Приємно бачити у студентів зацікавленість та жагу пізнання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан