top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Засідання навчально-методичної лабораторії бакалаврату

11 січня 2023 року відбулося розширене засідання навчально-методичної лабораторії бакалаврату, адміністрації коледжу, педагогічних та науково педагогічних працівників, які мають педагогічне навантаження на першому бакалаврському рівні.

Завідуюча лабораторії проаналізувала наслідки успішності студентів усіх курсів, результати зимової екзаменаційної сесії.

Катерина Юріївна ознайомила присутніх з науковими, мистецькими та спортивними здобутками здобувачів та викладачів; роз'яснила план науково-методичної роботи на 2 семестр.

На засіданні було обговорено результати опитувань педпрацівників та здобувачів бакалаврату за напрямами "Опитування студентів щодо форм контрольних заходів та критеріїв оцінювання"," Опитування здобувачів щодо обрання дисциплін вільного вибору"," Опитування здобувачів щодо оцінки рівня викладання", " Опитування викладачів щодо викладання за ОП " Початкова освіта".

Письмові пропозиції здобувачів та викладачів обговорено, внесено до протоколу засідання та надалі буде розглянуто на засіданні студентської ради коледжу, профспілкового комітету та робочої групи ОП "Початкова освіта".

Визначено основні напрямки подальшої роботи щодо підготовки до акредитаційної експертизи у 2023 році.

Завідуюча навчально-методичної лабораторії бакалаврату

Катерина Подуфалова



9 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page