top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Відбулося засідання регіонального методичного об'єднання викладачів природничих дисциплін

24 листопада на базі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулося засідання регіонального методичного об'єднання викладачів природничих дисциплін педагогічних фахових коледжів Південного регіону України в режимі онлайн.

Викладачі комісії, Притуляк Тетяна Семенівна, Нікітюк Наталія Федорівна – голова предметно-циклової комісії, ґрунтовно виступили з доповідями-презентаціями за основними питаннями плану роботи РМО.

Рішення засідання голів предметно-циклових комісій викладачів природничих дисциплін південного регіону проведеного 24.11.21р. на базі комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж»

1.Схвалити роботу викладачів природничих дисциплін комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж» з проблеми формування природознавчих компетентностей майбутніх учителів початкової та дошкільної освіти.

2.Відзначити копітку, творчу роботу викладачів комісії природничих дисциплін з використання сучасних технологій навчання у формуванні висококваліфікованих спеціалістів початкової та дошкільної освіти.

3.Рекомендувати адміністрації комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж» врахувати високі результати підготовки та проведення засідання голів ЦК Південного регіону при атестації викладачів природничих дисциплін Притуляк Т.С. і Нікітюк Н.Ф.

4.Схвалити та рекомендувати до використання методичні рекомендації “Природнича освітня галузь інтегрований курс “Я досліджую світ” для студентів і вчителів початкової освіти та рекомендувати для участі у Всеукраїнському конкурсі на “Педагогічний оскар 21-22”.

5.Націлити роботу предметно – циклових комісій на продовження створення умов для формування творчої, професійно компетентної особистості майбутнього вчителя початкової та дошкільної освіти.

6. Голові регіонального методоб'єднання Південного регіону Олійник А.П. підготувати матеріали засідання до друку регіонального збірника.

7.З метою вдосконалення формування природознавчих компетентностей здобувачів освіти у професійній підготовці пропонувати викладачам природничих дисциплін Південного регіону в умовах змішаного навчання продовжити використання в практичній діяльності:

- компетентнісно-орієнтовані, інтегративні напрямки роботи;

- технології особистісно – орієнтованого та здоров́ язберігаючого напрямку;

- методи проєктних технологій;

- інтерактивні методи та ІКТ технології навчання.

- створювати безпечне інклюзивне середовище для здобувачів з особливими освітніми потребами;

- вдосконалювати майстерність використання освітніх онлайн платформ в мовах змішаного навчання.

8.Націлити роботу викладачів на впровадження ідей нової української школи.

Олійник А.П. – голова методичного об’єднання.


9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page