top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!» для регіонів постраждалих від російської агресії

Бібліотека Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" долучилась для Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!».

Цей проєкт започаткований Уповноваженим із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів, Асоціації мовних курсів з нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

До проєку долучилися всі небайдужі читачі: студенти, викладачі, працівники, які принесли книги українською мовою сучасних українських авторів.

Спільними зусиллями було зібрано 60 екземплярів книг. Книги передано до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Разом можемо більше! Все буде Україна!5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page