• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Виставка креативних тризубів

6 травня у виставковій галереї нашого коледжу з метою національного та естетичного виховання відбулася презентація сотні креативних тризубів, які власноруч виготовили студенти 2-го та 3-го курсів і викладач технологій та методики навчання технологічної ОГ Меленишин Наталія Борисівна.

Креативність – це здатність особистості нестандартно виконувати завдання. Вона є однією з важливих компетентностей сучасного педагога.

Тризуб – відомий державний символ України, але кожен автор зумів його інтерпретувати по-своєму, оригінально і креативно, використовуючи різні технології, а саме:

- аплікацію з фоамірану, воску, мушель, моху, вати, стрічок, тканини, тасьми, мережива, помпонів, фетру, штучних квітів, олівців, корків, CD-дисків, ґудзиків, блискіток, леліток, страз, намистин;

- флоромозаїку з пшона, гороху;

- техніку стринг-арт (натягування ниток на цвяхи);

- техніки роботи з папером: витинанку, модульне оригамі, квілінг, торцювання, мозаїку з м'ятого паперу, колаж з фото;

- вишивання нитками;

- випилювання з фанери, пінопласту;

- розпис фарбами;

- ліплення з гіпсу, солоного тіста, повітряного пластиліну;

- обплітання мотузкою, нитками, мідним дротом та ін.

Отже, виставку можна назвати унікальним креативним проєктом, натхненним любов'ю до Батьківщини та вірою в Перемогу!

Більшість виробів прикрашені квітковими мотивами, а це ознака того, що українська молодь є справжнім цвітом нації і заслуговує на світле майбутнє під мирним небом!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчати, навчатися і творити!

Дякуємо адміністрації коледжу за сприяння розвитку студентських талантів!

Наталія Меленишин