top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Бібліокафе "Читання-частування"

В затишній читальній залі рідного коледжу зібрались студенти, викладачі та бібліотекарі, щоб заслухати творчий звіт поетичної діяльності гуртка "Книголюби".

Захід розпочали чарівні ведучі: Сенчак Аліна студентка 21 групи та Ребрій Олександр студент 23 групи. Поетичний простір гуртка перетворює нашу бібліотеку в центр молодіжного дозвілля. В підтримку проектів "Книга виховує патріотів" та "Україна читає, Україна процвітає" відбулася презентація поетичної збірки "Доля моєї Вкраїни" Лісниченко Єлизавети та збірки ліричних роздумів Анастасії Стафійчук "Щоденник закоханої: Кава без цукру".

Талановита молодь завжди прагне почути живе поетичне слово, яке спроможне наближати Перемогу, спроможне вселяти надію і протягувати руку допомоги. Силами студентів були відзняті 11 відеороликів з записами авторських віршів, відомих сучасних українських поетів.

Наближення читання до інтересів молодіжної аудиторії захід було проведено у формі Бібліокафе. Всі присутні мали змогу почути чуттєве виконання пісні "Я кажу ні, жахливій цій війні" неймовірно талановитими студентами Кравченко Дариною та Гажій Дарією. Пісня, оздоблена текстом молитви Божої, держала зал в напрузі до сліз і щему за долю Украіни.

Всіх присутніх на заході приємно вразив студент 11 групи Жуматій Ілля натхненною грою на гітарі та виконання пісні "Обійми мене". Виконання пісні у супроводі гітари торкається глибинних струн нашої душі, знаходить там незабутній резонанс.

Приємно, що у нашому коледжі така талановита молодь! Все це підсилило виховний захід та сприяло підвищенню іміджу бібліотеки коледжу.

В кінці свята учасників заходу почастували солодкими призами, а смачний солодкий стіл чудово завершив це веселе та цікаве дійство.
5 переглядів0 коментарів
bottom of page