Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Навчальний процес Предметні комісії Трудового навчання, образотворчого мистецтва

Трудового навчання, образотворчого мистецтва

Викладачі образотворчого мистецтва і трудового навчання є тими унікальними фахівцями, які впливають на розвиток і задоволення моральних, інтелектуальних і естетичних запитів та інтересів підростаючого покоління в процесі активної діяльності.

8Викладачі образотворчого мистецтва та трудового навчання. Голова комісії Гужанська І.Ю.Предметна комісія працює над підготовкою майбутніх вчителів належного рівня і готових до художньо-педагогічної діяльності. Творчий шлях для нас є непереривним процесом відкриття нових можливостей в мистецтві, де кожен крок в невідоме потребує винахідливості, творчості і креативного мислення.

Дане завдання успішно вирішували викладачі естетичних дисциплін в 1960-2010 роки, які стояли біля витоків прищеплення любові до праці та мистецтва: Панаріна С.Д., Чемересюк Г.М., Кобилянський І.М., Ковальова А.П., Антипова Л.Я., Олєєв А.А., Олєєва Г.С., Кузьменко Г.М., Рожньова М.І.

Для прояву студентських талантів проводяться виставки виробів та художніх робіт до загальноучилищних, міських і обласних конкурсів та свят: «Краса врятує світ», «Стежинами Тарасової творчості»… Викладачами проводяться майстер-класи для студентів та вчителів району; для кращого зв’язку теоретичних і практичних знань помітна тісна співпраця з вчителями шкіл району, тут і виховні години, зустрічі з митцями, спільні методичні об’єднання з комісіями інших предметів та школами району.

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Навчальний процес Предметні комісії Трудового навчання, образотворчого мистецтва