Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Навчальний процес Навчальна робота Додаткові спеціалізації Організатор соціально-педагогічної допомоги

Додаткові спеціалізації

Організатор соціально-педагогічної допомоги

Об’єктом професійної діяльності організатора соціально-педагогічної допомоги є люди (діти, молодь, інваліди і т.д.), яким необхідна допомога в процесі їх соціалізації.

5

Діяльність організатора соціально-педагогічної допомоги має яскраво виражену спрямованість на захист прав дитини, що перебуває в складній життєвій ситуації, на розвиток і реалізацію її внутрішнього потенціалу, надання допомоги і підтримки в процесі адаптації в соціумі та інтеграції в суспільство, на розкриття, мобілізацію і використання педагогічного потенціалу навколишнього людини середовища. Діяльність організатора соціально-педагогічної допомоги має багатоплановий характер. Це робота з дітьми, що опинилися у складних відносинах в школі, сім’ї або з однолітками за місцем проживання, які проживають в сім’ї групи ризику, з сиротою, інвалідом і т.п.

Організатору соціально-педагогічної допомоги доводиться виконувати різноманітні види робіт, які вимагають спеціальних знань і поліпрофессіональной ерудиції.

Випускники

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

• Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".