Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Навчальний процес Навчальна робота Додаткові спеціалізації Вчитель фізичної культури

Додаткові спеціалізації

Вчитель фізичної культури

Майстерність вчителя фізичної культури визначається вмінням розв’язувати педагогічні завдання, необхідності цілеспрямовано розвивати свої загальнопедагогічні й спеціальні здібності, включаючи і рухові. Відзначимо, що праця вчителя фізичної культури, незважаючи на велику питому вагу тут рухового компонента, є розумовою. Результати його професійної діяльності залежать, як і у вчителів інших предметів, головним чином, від широти й гнучкості розуму.

2Учитель фізичної культури – професіонал повинен володіти теорією навчання і виховання, знанням предметів медико-біологічного циклу, теорією і методикою фізичного виховання, комп’ютерних технологій.

Педагогічна діяльність вчителя реалізується сукупністю різноманітних дій в певних ситуаціях, які підпорядковані навчально-виховним цілям і спрямовані на вирішення конкретних педагогічних завдань.

Упорядкована сукупність таких дій визначає виконання певної педагогічної функції вчителя. Усі педагогічні функції можна поділити на дві загальні групи.

До першої входять:

• орієнтаційна;
  • розвиваюча;
  • мобілізуюча;
  • інформаційна функції.

Загальною основою цієї групи функцій є дидактичні, академічні, авторитарні, комунікативні здібності людини. У процесі професійно-педагогічної підготовки вчителя необхідно діагностувати рівень розвитку цих здібностей і цілеспрямовано розвивати ті, прояв яких виявився недостатнім.

Педагогічні функції вчителя фізичної культури:

• забезпечення різноманітних видів навчальної діяльності учнів;
  • організація учнівського колективу, його згуртування і наділення на вирішення навчальних завдань;
  • організація позакласної і позашкільної роботи з фізичного виховання учнів;
  • матеріально-технічне забезпечення педагогічного процесу;
  • організація власної діяльності і поведінки під час безпосередньої взаємодії з учнями на уроках і позаурочних заняттях (розподіл робочого часу, інструктування, контроль, дозування навантаження тощо).

Випускники

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

• Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".