Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Навчальний процес Навчальна робота Додаткові спеціалізації Вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови

Додаткові спеціалізації

Вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови

Серед педагогічних спеціалізацій, які можна отримати у Вищому навчальному комунальному закладі «Балтське педагогічне училище» Одеської області, є додаткова спеціалізація «Учитель англійської мови в початковій школі», яка користується популярністю серед абітурієнтів.

1Щороку проводиться набір студентів на І-й курс в групу з додаткової спеціалізацією в кількості 30 чоловік (база 9 класів), а також добір студентів в групу на ІІ-й курс (база 11 класів), які виявили бажання і продемонстрували достатній рівень знань з англійської мови. Всі бажаючі, які успішно склали вступні іспити, повинні пройти співбесіду з англійської мови з метою відбору в групу із зазначеною додатковою спеціалізацією. На співбесіду (база 9 класів) виносяться завдання, визначені в «Переліку розмовних тем до співбесіди з англійської мови».

Шановний абітурієнт, зверніть увагу на те, що запорукою успішного проходження співбесіди є своєчасна і якісна підготовка!

Життя студентів груп з додатковою спеціалізацією насичене щоденною наполегливою працею по поглибленому вивченню англійської мови, методики навчання англійської мови в початковій школі та підготовкою до проходження педагогічної практики. Англійська мова вивчається в рамках предметів «практичний курс англійської мови», «англійська мова за професійним спрямуванням», а також розмовної практики, під час якої студенти мають змогу покращити своє усне англійське мовлення, вміння підтримати бесіду.

Педагогічна практика – ще один крок до успішного оволодіння професією. Студенти-практиканти готують і проводять достатню кількість уроків англійської мови в початкових класах міських шкіл, щоб сформувати необхідні навички та вміння, демонструючи свій творчий потенціал.

Важливою вимогою до професійного успіху є самоосвіта, тому студенти багато часу проводять у бібліотеці, готуючи домашні завдання, практичні, лабораторні та дослідницькі роботи.

Висококваліфіковані викладачі предметно-циклової комісії іноземної мови та методики допоможуть вам отримати високий рівень фахової підготовки за умови, що ви розумієте, що

“English is not the subject that can be taught; it is the subject that must be learnt”
«Англійській мові не можна навчити; її потрібно вивчити»
(за висловом відомого англійського методиста).
We wish you good luck!
Бажаємо вам успіхів!

Випускники

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

• Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".