Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Навчальний процес Навчальна робота Додаткові спеціалізації

Додаткові спеціалізації

Вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови

Серед педагогічних спеціалізацій, які можна отримати у Вищому навчальному комунальному закладі «Балтське педагогічне училище» Одеської області, є додаткова спеціалізація «Учитель англійської мови в початковій школі», яка користується популярністю серед абітурієнтів.

Детальніше: Вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови

Вчитель фізичної культури

Майстерність вчителя фізичної культури визначається вмінням розв’язувати педагогічні завдання, необхідності цілеспрямовано розвивати свої загальнопедагогічні й спеціальні здібності, включаючи і рухові. Відзначимо, що праця вчителя фізичної культури, незважаючи на велику питому вагу тут рухового компонента, є розумовою. Результати його професійної діяльності залежать, як і у вчителів інших предметів, головним чином, від широти й гнучкості розуму.

Детальніше: Вчитель фізичної культури

Керівник художнього дитячого хорового та хореографічного колективу

Світ музичного мистецтва багатий, складний і різноманітний. Він має великий вплив на емоційну та інтелектуальну сфери людини. Мистецтво виступає джерелом цілісного виховання духовного світу особистості, ціннісних світоглядних орієнтацій, художньо-творчого розвитку та засобом художнього і естетичного виховання.

Детальніше: Керівник художнього дитячого хорового та хореографічного колективу

Соціальний педагог

Хто такий соціальний педагог? Хто займається соціальною роботою? На ці запитання можна дати відповіді лише після з’ясування суті соціальної педагогіки.

Детальніше: Соціальний педагог

Організатор соціально-педагогічної допомоги

Об’єктом професійної діяльності організатора соціально-педагогічної допомоги є люди (діти, молодь, інваліди і т.д.), яким необхідна допомога в процесі їх соціалізації.

5

Діяльність організатора соціально-педагогічної допомоги має яскраво виражену спрямованість на захист прав дитини, що перебуває в складній життєвій ситуації, на розвиток і реалізацію її внутрішнього потенціалу, надання допомоги і підтримки в процесі адаптації в соціумі та інтеграції в суспільство, на розкриття, мобілізацію і використання педагогічного потенціалу навколишнього людини середовища. Діяльність організатора соціально-педагогічної допомоги має багатоплановий характер. Це робота з дітьми, що опинилися у складних відносинах в школі, сім’ї або з однолітками за місцем проживання, які проживають в сім’ї групи ризику, з сиротою, інвалідом і т.п.

Організатору соціально-педагогічної допомоги доводиться виконувати різноманітні види робіт, які вимагають спеціальних знань і поліпрофессіональной ерудиції.

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Навчальний процес Навчальна робота Додаткові спеціалізації