top of page

Дорогі ветерани педагогічної праці,
талановиті викладачі, працівники,
випускники минулих років, сьогоднішнє студентство,
наші бажані абітурієнти!

фото директора  коледжу

Іванніков Сергій Іванович

Директор коледжу,

Кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України

           

                  Вітаю вас на офіційному веб-сайті педагогічного коледжу.

    Навчальний заклад створено в 1930 році. Славний шлях пройшов педагогічний коледж. Це були роки неспокійні, насичені, плідні. Разом із розбудовою держави зростав і міцнів на теренах України наш навчальний заклад. Коледж набув авторитету та визнання в суспільстві, випускники завжди мають великий запит в усіх куточках України. Ми робимо вагомий внесок у підготовку спеціалістів для початкової ланки національної освіти, підготовку агентів змін для Нової української школи.

      Сьогодні з теплотою і вдячністю ми згадуємо засновників училища, низько вклоняємося ветеранам, висловлюємо шану й подяку за їх відданість вчительській справі, мужність, героїзм проявлені в роки ІІ світової війни, в роки відбудови, становлення і розвитку педагогічного коледжу.

    Наші слова вдячності всім, хто творить сьогодення Комунального закладу «Балтський педагогічний коледж», хто плекає долю народу і майбутнє України, всім, для кого вчитель не просто професія, а стан душі, всім, хто виховує нову національно свідому націю, навчає стремлінню бути гідними своїх попередників, вчитися в них високого професіоналізму, досвіду та творчого натхнення, готовності діяти задля прогресу, нести ідеї освіти, гуманізму, демократії.

   Вектор української освіти направлений у Європейський простір. То ж ми готові творити нову українську школу, сучасну систему початкової освіти.

     Наш колектив усвідомлює, що перед нами стоять завдання складні та величні. Переконаний, ми їх спільно вирішимо, адже у нашого навчального закладу для цього є всі необхідні умови: належна матеріальна база, набутий професійний досвід, натхнення та мудрість педагогічного колективу, стремління та потяг до якісних знань студентської молоді. Хай нам усім щастить на цьому відповідальному шляху.

               Зі щирими побажаннями здоров’я, щастя, нових злетів і звитяг.

 Директор коледжу,

кандидат педагогічних наук                                                     Сергій  ІВАННІКОВ

підпис
bottom of page