top of page

Волонтерська діяльність

    Останнім часом в Україні активно поширюється волонтерський робота як важливий ресурс соціальної роботи. Серед чинників, які зумовлюють активізацію добровільної, волонтерської діяльності, є передусім загострення соціальних проблем та відсутність досконалої системи надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

1.jpg

    2 квітня двері КЗ «Балтський педагогічний коледж» гостинно відчинилися Викладачі предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін організували і провели чудовий захід, Родзинкою заходу стало проведення майстер-класу з розпису імбирного пряника, до якого долучилися не тільки діти, але й батьки.

   Дирекція педагогічного коледжу висловлює подяку пряничним майстриням Юлії Гаврилюк та Алі Світлані Богопольській, а також психологу, майору групи персоналу та психологічного забезпечення 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області  Вікторії Волошиній.

Як безпечно пережити воєнні часи?

1.1..jpg
1.2..jpg
1.3..jpg
1.4..jpg

    Вдруге викладачі, працівники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» для дітей та батьків, які тимчасово переселені з районів, де відбуваються військові дії, а також для мешканців громади, які перебувають у стресовій ситуації, провели захід, спрямований на зняття психоемоційного напруження, втоми, агресії.

     Цього разу гостей зустрічали працівники бібліотеки, які підготували чудовий захід на тему: «З Україною в серці». З

24 лютого 2022р. на базі педагогічного коледжу щоденно працює центр психологічної допомоги населенню при оперативному штабі Балтської міської ради. Сьогодні працівники центру, а саме викладачі предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін, а також психолог групи персоналу та психологічного забезпечення 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Вікторія Волошина надавали допомогу всім, хто цього потребує.

    Дирекція, профспілковий комітет висловлює ПОДЯКУ працівникам бібліотеки за проведений захід та працівникам їдальні за смаколики! Все буде Україна!!!

2.1..jpg
2.3.jpg
2.2.jpg
2.4.jpg

    Двері КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» знову гостинно відчинилися і ми втретє зустріли дітей та батьків, які тимчасово переселені з районів, де відбуваються військові дії, а також для мешканців громади, які перебувають у стресовій ситуації.

     Сьогодні Меленишин Н.Б., Буяновська В.В., викладачі мистецтва, провели з дітьми майстер-класи з аплікації – колажу та ліплення свищика з пластиліну. Під час перерви дидактичні ігри, руханки проводили голова предметно-циклової комісії викладачів мистецтва Разводова М.В. та вихователі студентського гуртожитку. Завершальним акордом перебування в педагогічному коледжі гостей було відвідування студентської їдальні з дегустацією смачних мафінів з трав’яним чаєм.

  Фахівці центру психологічної допомоги населенню при оперативному штабі Балтської міської ради надавали кваліфіковану допомогу всім, хто цього потребує.

    Ці заходи дозволили малечі та батькам зняти психоемоційне напруження, втому, агресію.

   Поки Воїни Світла та Воїни Добра відстоюють незалежність і мир на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ми в тилу допомагаємо безпечно пережити воєнні часи їхнім дітям, дружинам, сестрам, батькам.

                          Разом ми сила! Віримо в Збройні Сили України! Слава Збройним Силам України! Героям Слава!

3.1..jpg
3.3.jpg
3.2..jpg
3.4.jpg

   В черговий раз Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» гостинно зустрів внутрішньо переміщених осіб та їх дітей, а також дітей і батьків Балтської об’єднаної територіальної громади, які перебувають в стресовому стані і потребують психологічної підтримки.

    Сьогоднішній захід присвячений Дню захисту дітей. Діти – наше майбутнє, тому ми щоденно повинні дбати про них, а в часи війни приділяти особливу увагу їхньому психологічно-емоційному стану. Тому 3 червня 2022р. викладачі фізичного виховання провели спортивно-оздоровчий захід, який допоміг дітям хоча б на хвилинку відволіктися від проблем дорослого сьогодення. З дітьми та батьками працювали також викладачі предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін.

  Для проведення спортивно-оздоровчого заходу дирекцією педагогічного коледжу, Іванніковим Сергієм Івановичем, створено безпечні, комфортні умови.

    Ми завдячуємо Збройним Силам України за те, що 100 днів мужньо відстоюють територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Віримо в Збройні Сили України! Все буде Україна!

4.1.jpg
4.2.jpg
4.3.jpg

Солодкі подарунки

   Захисники та захисниці, які героїчно боронять Миколаїв, отримали солодкі подарунки від учнів 4-го класу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж»

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

5.1..jpg
5.3.jpg
5.2.jpg
5.4.jpg
5.5.jpg

Робота в ПУНКТАХ  НЕЗЛАМНОСТІ

    Студенти-волонтери беруть активну участь в роботі «ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ», який розгорнуто на базі Балтського ліцею № 2. Студенти-волонтери надають допомогу нужденним щодо підзарядки приладів зв’язку, приготування кави та чаю, обігріву в холодну погоду, налагодження зв’язку з рідними та близькими. Ми все подолаємо! Переможемо! Все буде Україна!

#Ми все подолаємо! Пересилимо! Переможемо!

6.1.jpg
6.3.jpg
6.2.jpg
6.4.jpg
6.5.jpg

      В студентському гуртожитку закладу освіти організовано цілодобову роботу «Пункту Незламності», де готові надавати необхідну допомогу нужденним. Складено графік чергування для викладачів-волонтерів та працівників-волонтерів закладу освіти

7.1.jpg
7.2.jpg

Збір коштів на підтримку ЗСУ

    Члени студентської ради продовжують проводити активну роботу щодо збору коштів на підтримку ЗСУ, зокрема: під час  осінньої толоки, стендап-шоу «Захід – Схід», урочистого концерту до дня ЗСУ.

8.1.jpg
8.2.JPG

Участь в акціях міського голови

      3 травня 2022р. викладачі, співробітники, студенти, учні 3 класу структурного підрозділу, батьки КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» долучилися до акції, яку оголосив Балтський міський голова Сергій Мазур щодо збору питної води для подальшої відправки до м.Миколаїв. Зібрано та передано понад 500 літрів питної води.

                                                                              Разом ми сила!

9.1.jpg

Робота з ветеранами педагогічної праці

     Вже стало традицією щодо надання допомоги непрацюючим пенсіонерам, привітання їх зі святами. Особливої підтримку потребують ветерани праці в умовах дії правового режиму воєнного стану.

                                                                      Збір для ЗСУ

     Сьогодні ми долучилися до збору нашого коледжу продуктів харчування для нашого колеги Павло Маковський та його побратимів. Які перебувають на сході країни де боронять єдність нашої держави, та захищають наші спокійні дні і ночі.

 Ми маємо стати надійним тилом, та підтримувати дух наших захисників. Тому наші учні та батьки охоче долучилися до цієї благодійної акції. Діти принесли продукти харчування, намалювали патріотичні малюнки та написали слова вдячності нашим героям за міцний щит, завдяки якому вони можуть гуляти вулицями рідного міста, ходити до школи, спілкуватися з друзями, та просто бути в колі своєї родини.

Бережіть себе та своїх рідних.

Слава ЗСУ.

454545454.jpg

   Друзі!!! Хочу висловити подяку всім хто долучився до формування посилочки для нашого викладача!!! Дякую працівникам, викладачам, студентам, вчителям, батькам та учням 4-го класу структурного підрозділу, студентській раді, адміністрації коледжу, також колективу Балтського ліцею 3.

Окрема неймовірна подяка нашому волонтеру Вікторії Вішняковій Вика Вишнякова, Громадській організації "Група підтримки Балтщинии" ,та загону Паляниця. Також Людмила Татар

     Наші воїни відчують часточку вашої підтримки, любові, тепла, поваги, віри...

     Нас не здолати!!!!!

     Ми на цьому не зупиняємось. Триває збір на тепловізор.

    Тому пропонуємо вам приєднатися і конвертувати свою любов і вдячність в донати. Цього разу маємо для вас невеличкий сюрприз: за найбільший донат віддячимо дуже символічним подарунком. Вікторія Сергіївна Рябчук з золотими руками розмалювала для нас 2 пачки солі з Соледару. З того самого, де наші Боги війни демонструють неймовірну витримку і хоробрість. Буде 2 призових місця. Переможця оголосимо, коли закриємо збір!)

                          Реквізити вказуємо нижче. Поїхали 5355 2802 1158 7231 Порхун Антонина

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Звітуємо! Все, що ви збирали - доставлено! Хлопці дякують!!!

10.jpg
12.jpg
11.jpg
13.jpg

    Одна людина може зробити багато, але коли ми працюємо разом ми стаємо сильнішими і зробити можемо більше!

   Допомога постраждалим створює відчуття об’єднання та співпереживання. Важливо пам'ятати, що ніхто не знає, коли самому знадобитися допомога, тому підтримка один одного є фундаментальною цінністю.

   Працівники, викладачі, студенти, учні структурного підрозділу КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" долучились до збору питної води.

2.jpg
5.jpg
8.jpg
7.jpg

#наші_захисники

#Балтська_громада_віримо_в_ЗСУ

    13 вересня 2023р. колектив викладачів, працівників, студентська молодь, батьківський комітет КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» передали квадроцикл (CF-мото 625) координатору волонтерського руху Антонюкову Руслану для потреб військових-земляків Балтської громади, які боронять кордони України на Донецькому напрямку

1.jpg
2.jpg
bottom of page