top of page

Безпека під час війни

    На базі 4 класу структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» створено КЛАС БЕЗПЕКИ – це простір, де діти зможуть навчатися та систематично взаємодіяти з рятувальниками та охоронцями, а також отримувати знання щодо навчанням  прави.

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg
1.4.jpg

     18 листопада 2022 року в рамках участі в другому етапі щорічного Тижня безпеки дорожнього руху в 4 класі структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» було проведено урок на тему «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

2.2.jpg
2.3.jpg
2.4.jpg
2.5.jpg
2.6.jpg

    На виконання листа Департаменту освіти і науки України Одеської обласної державної адміністрації № 857/01-32/2-22/11093від 07.11.22р. щодо підвищення обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення, пропонуємо для використання кураторам академічних груп та вихователям студентського гуртожитку інформаційний матеріал.

3.1.jpg
3..2.jpg

     На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації 

№ 4011/01-32/2-22/11368 від 14.11.2022р. «Щодо поширення інформаційних матеріалів» повідомляємо вам про те, що в межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebe/).

Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії. У рамках кампанії заплановано розміщення серії інформаційних матеріалів на рекламних майданчиках (банерів, плакатів, сітілайтів тощо). З цією метою у рамках співпраці МОЗ та “INSCIENCE” розроблено п’ять сюжетів для інформаційних матеріалів:

1. Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).

2. Бережи себе, бо ти важлива частинка всесвіту (Більшість хімічних елементів, з яких ми складаємося, утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас — частинка космосу, яка може зробити цей світ кращим).

3. Бережи себе, бо твоя ДНК – унікальна (Наші ДНК відрізняються лише на 0.1%, але цього достатньо, щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними).

4. Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еретроцити – для крові (Вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримуть наше життя).

5. Бережи себе, бо твої очі мають побачити ще так багато краси (Людське око може розрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоб намилуватися красою української природи — від Актівського каньйону до карпатських лісів). Задля інформування населення та досягнення мети комунікаційної кампанії просимо долучитись до поширення вказаних сюжетів та розміщеннях їх на цифрових інформаційних майданчиках (бігбордах, сітілайтах, LED-екранах, що розміщені на вулицях міст, у торгівельних центрах, лікарнях, ЦНАПах, комунальному транспорті тощо) протягом листопада 2022 року.

Вказані п’ять сюжетів можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3g0baWk у різних розмірах.

4.1.jpg
4.3.jpg
3.jpg

     Начальник штабу цивільної оборони Одінцов В.Б. систематично проводить навчальні заняття з членами трудового колективу та здобувачами освіти з питань обізнаності про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, а також навчання базовим правилам поведінки у разі їх виявлення. Фельдшер Одольська Л.В. ознайомлює з правилами надання першої невідкладної допомоги при пораненнях.

                                                               Разом до Перемоги! Все буде Україна!

5.1.jpg
5.3.jpg
5.2.jpg
5.4.jpg

    Начальник штабу Цивільної оборони  Одінцов В.Б. та фельдшер Одольська Л.В. систематично проводять навчання з учасниками освітнього процесу з питань реагування на випадки у разі виникнення хімічної безпеки та організації надання екстреної медичної допомоги населенню в разі отруєнь хімічними речовинами.

6.1.jpg
6.3.jpg
6.2.jpg
6.4.jpg

     UNICEF Ukraine та ДСНС України підготували для школярів два інтерактивні онлайн-відео з мінної безпеки. 15-хвилинні ролики містять інформацію, яка вбереже дітей від вибухонебезпечних предметів, що залишають окупанти в українських лісах, містах і селах.

     Здобувачі освіти дізнаються, які маркувальні знаки застерігають про міну чи боєприпас та що робити під час їхнього виявлення. Уроки містять цікаві завдання та мультфільми для учнів різного віку.

       Урок для початкової школи дивіться за посиланням bit.ly/3EY7aQr

       Урок для середньої та старшої школи доступний за посиланням bit.ly/3TATDCo #Освіта

7.jpg
bottom of page