top of page

Безпека під час війни

    На базі 4 класу структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» створено КЛАС БЕЗПЕКИ – це простір, де діти зможуть навчатися та систематично взаємодіяти з рятувальниками та охоронцями, а також отримувати знання щодо навчанням  прави.

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg
1.4.jpg

     18 листопада 2022 року в рамках участі в другому етапі щорічного Тижня безпеки дорожнього руху в 4 класі структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» було проведено урок на тему «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

2.2.jpg
2.3.jpg
2.4.jpg
2.5.jpg
2.6.jpg

    На виконання листа Департаменту освіти і науки України Одеської обласної державної адміністрації № 857/01-32/2-22/11093від 07.11.22р. щодо підвищення обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення, пропонуємо для використання кураторам академічних груп та вихователям студентського гуртожитку інформаційний матеріал.

3.1.jpg
3..2.jpg

     На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації 

№ 4011/01-32/2-22/11368 від 14.11.2022р. «Щодо поширення інформаційних матеріалів» повідомляємо вам про те, що в межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebe/).

Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії. У рамках кампанії заплановано розміщення серії інформаційних матеріалів на рекламних майданчиках (банерів, плакатів, сітілайтів тощо). З цією метою у рамках співпраці МОЗ та “INSCIENCE” розроблено п’ять сюжетів для інформаційних матеріалів:

1. Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).

2. Бережи себе, бо ти важлива частинка всесвіту (Більшість хімічних елементів, з яких ми складаємося, утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас — частинка космосу, яка може зробити цей світ кращим).

3. Бережи себе, бо твоя ДНК – унікальна (Наші ДНК відрізняються лише на 0.1%, але цього достатньо, щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними).

4. Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еретроцити – для крові (Вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримуть наше життя).

5. Бережи себе, бо твої очі мають побачити ще так багато краси (Людське око може розрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоб намилуватися красою української природи — від Актівського каньйону до карпатських лісів). Задля інформування населення та досягнення мети комунікаційної кампанії просимо долучитись до поширення вказаних сюжетів та розміщеннях їх на цифрових інформаційних майданчиках (бігбордах, сітілайтах, LED-екранах, що розміщені на вулицях міст, у торгівельних центрах, лікарнях, ЦНАПах, комунальному транспорті тощо) протягом листопада 2022 року.

Вказані п’ять сюжетів можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3g0baWk у різних розмірах.

4.1.jpg
4.3.jpg
3.jpg

     Начальник штабу цивільної оборони Одінцов В.Б. систематично проводить навчальні заняття з членами трудового колективу та здобувачами освіти з питань обізнаності про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, а також навчання базовим правилам поведінки у разі їх виявлення. Фельдшер Одольська Л.В. ознайомлює з правилами надання першої невідкладної допомоги при пораненнях.

                                                               Разом до Перемоги! Все буде Україна!

5.1.jpg
5.3.jpg
5.2.jpg
5.4.jpg

    Начальник штабу Цивільної оборони  Одінцов В.Б. та фельдшер Одольська Л.В. систематично проводять навчання з учасниками освітнього процесу з питань реагування на випадки у разі виникнення хімічної безпеки та організації надання екстреної медичної допомоги населенню в разі отруєнь хімічними речовинами.

6.1.jpg
6.3.jpg
6.2.jpg
6.4.jpg

     UNICEF Ukraine та ДСНС України підготували для школярів два інтерактивні онлайн-відео з мінної безпеки. 15-хвилинні ролики містять інформацію, яка вбереже дітей від вибухонебезпечних предметів, що залишають окупанти в українських лісах, містах і селах.

     Здобувачі освіти дізнаються, які маркувальні знаки застерігають про міну чи боєприпас та що робити під час їхнього виявлення. Уроки містять цікаві завдання та мультфільми для учнів різного віку.

       Урок для початкової школи дивіться за посиланням bit.ly/3EY7aQr

       Урок для середньої та старшої школи доступний за посиланням bit.ly/3TATDCo #Освіта

7.jpg

    У виховній роботі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» існує тісний взаємозв’язок з ювенальною превенцією Подільського районного управління поліцією. Так, 8 лютого 2023р. в актовій залі закладу освіти відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної превенції Андрюшкова В.В. та інспектора ювенальної превенції Покиньборода Д.Р. з кураторами і здобувачами освіти І – ІІ курсів. Під час зустрічі розглядалися питання щодо правил поведінки студентів у закладі освіти та за його межами в період дії правового режиму воєнного стану, профілактики вживання тютюну, алкогольних та наркотичних виробів, а також профілактики прояву булінгу серед молоді.

    Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в безпечних умовах! Ми сильні! Ми вільні! Ми – Україна!

11.jpg
100.jpg
666.jpg
888.jpg
222.jpg
333.jpg
777.jpg
555.jpg

   28.02.2023 року в студентському гуртожитку КЗ«Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулась зустріч студентів гуртожитку з працівниками ДСНС. Сам формат зустрічі відбувався в укритті, але завдячуючи нашим захисникам зустріч відбулась без повітряних тривог. Представники Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області провели захід на тему: «Правила пожежної безпеки в гуртожитку та побуті. Дії під час оголошення сигналу "Повітряна тривога". Правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів».Також під час даного заходу було проведено навчання студентів діям у надзвичайних ситуаціях.

     Студенти мали можливість закріпити на практиці отримані знання.

                                                         Разом до Перемоги! Все буде Україна!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
9.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
10.jpg

   Діти не вміють так управно, як дорослі, контролювати чи пригнічувати сильні емоції і почуття (гнів, страх, тривогу, злість тощо), не кажучи про вміння екологічно ними керувати.
У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що створена за ініціативою Олена Зеленська, МОН спільно із ГО «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny та проєктом «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe, ГО «Асоціація ДІЄвих психологів України», командою психологів та педагогів підготували поради, які допоможуть підтримати дитину під час емоційних коливань. 

1.jpg

    У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано – забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, утоплення. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першої першу медичну (долікарську) допомогу при дорожньо-транспортних пригодах, пораненим під час збройних протистоянь та транспортувати пораненого в сектор укриття в період дії правового режиму воєнного стану. На навчальних заняттях з предмету «Захист України» під час вивчення розділу «Долікарська допомога в загрозливих для життя станах в період дії правового режиму воєнного стану» викладачем медико-санітарної підготовки, медичним працівником Людмилою Одольською систематично проводяться зі студентами практичні заняття щодо надання долікарської медичної допомоги при нещасних випадках, проведення заходів з реанімації постраждалого, а також студенти отримують практичні уміння та навички з техніки накладання пов’язок, зупинки кровотечі, пораненнях.

                                   Працюємо і навчаємо! Вистоїмо і Переможемо! Все буде Україна!

11.jpg
33.jpg
22.jpg
44.jpg
55.jpg
77.jpg
66.jpg
99.jpg

УРОК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ВІД ПІРОТЕХНІКА ДСНС

    Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі, тому кожен українець зобов’язаний знати про вибухонебезпечні предмети.

   Піротехнік з Одещини Олексій Шульга, котрий розміновував деокуповані територіі на Донеччині, Херсонщині та Миколаївщині, розповідає про небезпеку, яка наразі стосується кожного українця.

bottom of page