top of page

Безпека під час війни

    05.09.2023р. за дорученням директора КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" Іваннікова Сергія Івановича, відбулася робоча зустріч з заступником начальника Подільського РУ ДСНС України полковником Оровець Олександром Олександровичем, з відповідальними посадовими особами навчального закладу. Під час робочої зустрічі розглядали питання стосовно підвищення пожежної та техногенної безпеки коледжу, дотримання елементарних правил пожежної безпеки в студентському гуртожитку, обговорили питання щодо первинно важливих дій під час отримання сигналу "Повітряна тривога".

1.jpg
2.jpg

   18 листопада 2022 року в рамках участі в другому етапі щорічного Тижня безпеки дорожнього руху в 4 класі структурного підрозділу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» було проведено урок на тему «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

2.2.jpg
2.4.jpg
2.3.jpg
2.5.jpg
2.6.jpg

    На виконання листа Департаменту освіти і науки України Одеської обласної державної адміністрації № 857/01-32/2-22/11093від 07.11.22р. щодо підвищення обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення, пропонуємо для використання кураторам академічних груп та вихователям студентського гуртожитку інформаційний матеріал.

3.1.jpg
3..2.jpg

    На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації          № 4011/01-32/2-22/11368 від 14.11.2022р. «Щодо поширення інформаційних матеріалів» повідомляємо вам про те, що в межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebe/). Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії. У рамках кампанії заплановано розміщення серії інформаційних матеріалів на рекламних майданчиках (банерів, плакатів, сітілайтів тощо). З цією метою у рамках співпраці МОЗ та “INSCIENCE” розроблено п’ять сюжетів для інформаційних матеріалів:

1. Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).

2. Бережи себе, бо ти важлива частинка всесвіту (Більшість хімічних елементів, з яких ми складаємося, утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас — частинка космосу, яка може зробити цей світ кращим).

3. Бережи себе, бо твоя ДНК – унікальна (Наші ДНК відрізняються лише на 0.1%, але цього достатньо, щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними).

4. Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еретроцити – для крові (Вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримуть наше життя).

5. Бережи себе, бо твої очі мають побачити ще так багато краси (Людське око може розрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоб намилуватися красою української природи — від Актівського каньйону до карпатських лісів). Задля інформування населення та досягнення мети комунікаційної кампанії просимо долучитись до поширення вказаних сюжетів та розміщеннях їх на цифрових інформаційних майданчиках (бігбордах, сітілайтах, LED-екранах, що розміщені на вулицях міст, у торгівельних центрах, лікарнях, ЦНАПах, комунальному транспорті тощо) протягом листопада 2022 року.

      Вказані п’ять сюжетів можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3g0baWk у різних розмірах.

4.3.jpg
4.1.jpg
3.jpg

  Начальник штабу цивільної оборони Одінцов В.Б. систематично проводить навчальні заняття з членами трудового колективу та здобувачами освіти з питань обізнаності про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, а також навчання базовим правилам поведінки у разі їх виявлення. Фельдшер Одольська Л.В. ознайомлює з правилами надання першої невідкладної допомоги при пораненнях.

     Разом до Перемоги! Все буде Україна!

5.1.jpg
5.2.jpg
5.3.jpg
5.4.jpg

    Начальник штабу Цивільної оборони  Одінцов В.Б. та фельдшер Одольська Л.В. систематично проводять навчання з учасниками освітнього процесу з питань реагування на випадки у разі виникнення хімічної безпеки та організації надання екстреної медичної допомоги населенню в разі отруєнь хімічними речовинами.

6.1.jpg
6.2.jpg
6.3.jpg
6.4.jpg

    UNICEF Ukraine та ДСНС України підготували для школярів два інтерактивні онлайн-відео з мінної безпеки. 15-хвилинні ролики містять інформацію, яка вбереже дітей від вибухонебезпечних предметів, що залишають окупанти в українських лісах, містах і селах.

   Здобувачі освіти дізнаються, які маркувальні знаки застерігають про міну чи боєприпас та що робити під час їхнього виявлення. Уроки містять цікаві завдання та мультфільми для учнів різного віку.

     Урок для початкової школи дивіться за посиланням bit.ly/3EY7aQr

     Урок для середньої та старшої школи доступний за посиланням bit.ly/3TATDCo #Освіта

7.jpg

   Ювенальна превенція як соціально-правовий інститут є порівняно новим явищем для українського суспільства та права. Вона включає поєднання системи певних суб’єктів та їх діяльність, спрямовану на захист дитини та усунення факторів, що демонструють девіантну поведінку з її боку. У виховній роботі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» існує тісний взаємозв’язок з ювенальною превенцією Подільського районного управління поліцією. Так, 8 лютого 2023р. в актовій залі закладу освіти відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної превенції Андрюшкова В.В. та інспектора ювенальної превенції Покиньборода Д.Р. з кураторами і здобувачами освіти І – ІІ курсів. Під час зустрічі розглядалися питання щодо правил поведінки студентів у закладі освіти та за його межами в період дії правового режиму воєнного стану, профілактики вживання тютюну, алкогольних та наркотичних виробів, а також профілактики прояву булінгу серед молоді.

   Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в безпечних умовах! Ми сильні! Ми вільні! Ми – Україна!

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

  28.02.2023 року в студентському гуртожитку КЗ«Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулась зустріч студентів гуртожитку з працівниками ДСНС. Сам формат зустрічі відбувався в укритті, але завдячуючи нашим захисникам зустріч відбулась без повітряних тривог. Представники Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області провели захід на тему: «Правила пожежної безпеки в гуртожитку та побуті. Дії під час оголошення сигналу "Повітряна тривога". Правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів».Також під час даного заходу було проведено навчання студентів діям у надзвичайних ситуаціях.

    Студенти мали можливість закріпити на практиці отримані знання.

    Разом до Перемоги! Все буде Україна!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
8.jpg
7.jpg
9.jpg
10.jpg

     Діти не вміють так управно, як дорослі, контролювати чи пригнічувати сильні емоції і почуття (гнів, страх, тривогу, злість тощо), не кажучи про вміння екологічно ними керувати.
   У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що створена за ініціативою Олена Зеленська, МОН спільно із ГО «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny та проєктом «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe, ГО «Асоціація ДІЄвих психологів України», командою психологів та педагогів підготували поради, які допоможуть підтримати дитину під час емоційних коливань.

123.jpg

   У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано – забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, утоплення. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першої першу медичну (долікарську) допомогу при дорожньо-транспортних пригодах, пораненим під час збройних протистоянь та транспортувати пораненого в сектор укриття в період дії правового режиму воєнного стану. На навчальних заняттях з предмету «Захист України» під час вивчення розділу «Долікарська допомога в загрозливих для життя станах в період дії правового режиму воєнного стану» викладачем медико-санітарної підготовки, медичним працівником Людмилою Одольською систематично проводяться зі студентами практичні заняття щодо надання долікарської медичної допомоги при нещасних випадках, проведення заходів з реанімації постраждалого, а також студенти отримують практичні уміння та навички з техніки накладання пов’язок, зупинки кровотечі, пораненнях.

     Працюємо і навчаємо! Вистоїмо і Переможемо! Все буде Україна!

20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg

УРОК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ВІД ПІРОТЕХНІКА ДСНС

   Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі, тому кожен українець зобов’язаний знати про вибухонебезпечні предмети.

   Піротехнік з Одещини Олексій Шульга, котрий розміновував деокуповані територіі на Донеччині, Херсонщині та Миколаївщині, розповідає про небезпеку, яка наразі стосується кожного українця

     За ініціативи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації 9 березня 2023р. відбулася онлайн нарада з питань запобігання поширенню негативних субкультур, зокрема ПВК «Редан», за участі фахівців Головного управління Національної поліції в Одеській області. В нараді взяла участь заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк.

200.jpg

    Створення безпечних умов для навчання і роботи учасників освітнього процесу – першочергове завдання адміністрації КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж», особливо під час дії правового режиму військового стану. Так, студенти, викладачі та працівники закладу освіти під час повітряної тривоги зобов’язані перебувати в укритті. Вихователі, студентська рада сприяють створенню доброзичливої атмосфери та комфортного мікроклімату в студентському середовищі під час повітряної тривоги. Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися в режимі офлайн!          Боролись! Боремось! Поборемо!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

   У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, пункт Незламності КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» стає острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, який продовжує функціонувати цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

1.jpg
3.jpg
2.jpg
9.jpg

   Сьогодні, в умовах військового стану, питання психосоціальної підтримки українців стоїть особисто гостро.

 З початку повномасштабної війни на базі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» створено Центр психологічної допомоги населенню.

   Кваліфіковані практичні психологи та соціальні педагоги раді допомогти усім, хто потребує такої допомоги.

    Підтримаймо один одного! Разом ми сила!

    Для зустрічі звертайтеся за адресою: вул.. Шевченка, 2, корпус №1, Іванов Валерій Валерійович.

1.jpg

#Освіта_Одещина_вдячна_Героям

   4 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Начальник штабу ЦО, Одінцов В.Б., систематично проводить тренінгові заняття з викладачами,працівниками та здобувачами освіти. Особливо актуальним це питання є в період дії правового режиму воєнного стану. Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися в режимі офлайн!!!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

  У Комунальному закладі «Балтський педагогічний фаховий коледж» проведено навчальні тренування з метою закріплення правил поведінки в разі надзвичайної ситуації в період дії воєнного стану. У навчанні взяли участь всі учасники освітнього процесу-викладачі,студенти,учні 4 класу структурного підрозділу, працівники. Було відпрацьовано шляхи евакуації з навчальних корпусів,студентського гуртожитку,інших приміщень коледжу. Валентин Одінцов,н ачальник штабу ЦО в коледжі, відмітив правильне та чітке відпрацювання дій. Директор коледжу Сергій Іванніков акцентував увагу на те,що від умінь реально оцінити дану ситуацію,правильно обрати порядок дій залежить життя та здоров'я людини. Тому в черговий раз закликав присутніх не нехтувати сигналами повітряних тривог, уважно прислухатися до голосових повідомлень, завжди піклуватися про себе, про своїх рідних та про людей, які знаходяться поруч.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg

Матеріали для уроку з мінної безпеки

  Безкоштовні матеріали для проведення занять з правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Завантажуйте готові матеріали і конспект уроку та бережіть себе!

https://m.facebook.com/story.php...

https://spilnoteka.org/nabir-materialiv-dlya-uroku-z.../...

11111.jpg

УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

    Сьогодні у нас був незвичайно цікавий урок безпеки дорожнього руху! Ми разом з дітьми вивчали правила безпечного переходу дороги, але зробили це з особливим задоволенням та креативністю. На цей раз ми поєднали навчання з малюванням і створили карти нашого безпечного шляху додому.

  Спочатку пригадали основні правила безпеки на дорозі: дивитися у обидві сторони перед переходом, швидко переходити дорогу, коли немає автомобілів, користуватися пішохідним переходом або тротуаром, і багато іншого. Потім ми почали працювати над нашими картами, кожна створила карту свого безпечного руху.

    Бережіть себе та своїх рідних

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

   З 15 до 21 травня в Україні триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», оголошеного Міністерства освіти і науки України, спрямованого на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зокрема, 17 травня 2023 року викладачі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» Анатолій Лекар, Наталія Меленишин, Наталія Аркавенко, інженер з охорони праці Руслан Усов провели навчальні заняття на тему «Безпечна дорога додому в період дії правового режиму воєнного стану» в рамках проведення Єдиного національного уроку. Під час навчальних занять обговорювалися питання захисту життя й здоров’я здобувачів освіти та учнів 4 класу структурного підрозділу у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також проведено тренінгові заняття із формування практичних умінь та навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

     Тримаємо освітянський фронт!

     Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в мирних умовах!

347451368_601002572000312_7375617903497782726_n.jpg
347416252_1551281178614768_5307544108958813915_n.jpg
347399720_945363353436015_8759965001240213287_n.jpg
347127233_274557221667378_1982768780771331493_n.jpg
347251414_604352171648884_7995262919812235598_n.jpg
347230382_3050596748568737_72988319405751321_n.jpg
347115854_2547986695360166_8844960712778928227_n.jpg
Лист_Управління_кіберполіції_щодо_протидії_шахрайству.jpg
листівка-буклет_page-0001.jpg
листівка-буклет_page-0002.jpg
листівка-календар_А4_page-0001.jpg
листівка-календар_А4_page-0002.jpg
листівка-календар_А4_page-0003.jpg
листівка-календар_А4_page-0004.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0001.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0002.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0003.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0004.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0005.jpg
постери_шахрайство_А4_page-0006.jpg
bottom of page