Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Виховний процес Оздоровлення База "Педагог"

База "Педагог"

В липні 2017 року о четвертій годині ранку усі найактивніші студенти Балтського педагогічного училища зібрались разом для того, щоб відправитись на базу «Педагог» у містечко Затока. З самого початку  поїздки нас переслідував гарний настрій , і ми зрозуміли, що відпочинок буде веселим, цікавим та захоплюючим. За час дороги ми трохи втомились, але, зайшовши на базу, ми побачили чарівний квітучий краєвид, подалі виднілось бурхливе море. Обстановка на базі підняла нам настрій, і ми одразу забули про втому. По приїзду всі студенти почали облаштовувати свої будиночки і планувати подальший відпочинок.

1Одразу після цього ми великою компанією пішли на пляж. Вода була прохолодна, але навіть це не завадило нам досхочу накупатись. До речі, нам дуже пощастило з нашими наставниками. З нами поїхали молоді та енергійні викладачі: Березюк Дмитро Іванович, Шевченко Максим Олександрович, Штурба Володимир Валерійович, Іванніков Іван Сергійович та Штурба Антоніна Олегівна. Вони допомагали нам облаштуватись, робили все можливе для того, щоб ми не сумували, влаштовували для нас розважальну програму. Вони намагались бути стриманими, але їх доброту та любов до нас, студентів, не могла обмежити ніяка суворість.

Повернувшись із пляжу, ми вирішили відпочити, але деяким все ж таки довелось попрацювати: вони відправились на кухню, щоб приготувати обід. Їхньою роботою керувала Антоніна Олегівна. Вона складала меню з різноманітних смачних страв і щодня визначала чергових, які готували нам смачні страви.

Після обіду кожен із студентів знаходив собі цікаве заняття: хтось читав книгу, хтось слухав музику, а деякі збирались на спортивному майданчику і грали в футбол або волейбол.

Ввечері наші викладачі влаштували чудову дискотеку. Вони навіть перейнялися нашою енергією і танцювали разом з нами. Після цих танців ми дружною компанією збиралися біля своїх будиночків, пили чай і розповідали один одному цікаві історії із нашого студентського життя. Лягали спати ми в прекрасному настрої, знаючи, що кожен наступний день, проведений там, буде ще кращим.

Другого дня з ранку до обіду ми ніжились на піску та купались у підігрітім літнім сонцем морі, а от після обіду наші педагоги влаштували нам цікаві змагання з пляжного футболу. У цій грі були і переможці, і переможені, але всі отримали заряд позитивних емоцій. У такій обстановці важко було не помітити, що наші студенти можуть не тільки сумлінно навчатись, а й відпочивати. На перший погляд вечір другого дня пройшов так само, як і попередній, але кожен із них був для нас особливим.

Для нас стало невеликою традицією зранку ходити на море, а ранок третього дня видався надзвичайно теплим. Так як наближалось свято Івана Купала, ми,  як справжні українці, що поважають традиції свого народу, влаштували невелике святкування у вигляді обливань. Ці веселощі зробили нас бадьорими та ще більш енергійними.

Настав четвертий день. На прощання з морем наші наставники влаштували на пляжі естафету між студентами першого та другого курсів. Усі дуже втомилися, але мали гарний настрій. Цього вечора усі студенти засинали із відчуттям приємного суму, адже наступного дня ми були змушені повертатись додому.

Не помилковою буде думка, що для кожного студента ці чотири дні запам'ятались як найкращий відпочинок за роки навчання в училищі. Цього року ми будемо сумлінно вчитись для того, щоб знову поїхати на базу "Педагог", і не тільки повторити наш відпочинок, але й зробити його кращим. Ми сподіваємось, що першокурсники будуть такими ж старанними та наполегливими, і багато з них поїдуть відпочивати разом з нами.

Отож, вчіться, майбутні педагоги, адже ніяка праця не зникає безслідно і завжди гідно винагороджується!

 

 

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Виховний процес Оздоровлення База "Педагог"