зображення_viber_2021-09-27_11-13-45-313_edited.jpg

Ми у Facebook та Instagram

Стасюк К.С. Буктрейлер Ліна Костенко «Триста поезій»

«Є тільки один дійсно невичерпний скарб – це велика бібліотека»
                                                                                                          П.Буаст

Бібліотека  –  осередок духовного  життя  коледжу.  Провідним напрямком роботи бібліотеки є формування іміджу сучасного,  успішного інформаційного простору для молоді. Потужна ресурсна база бібліотеки коледжу зумовила удосконалення організації обслуговування.

Сьогодні, в добу комп'ютеризації, книга, все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джере­ло мудрості, знань, досвіду, та фундаментом освіти, а бібліотеку-книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.    Висока якість освіти не можлива без високого рівня інформаційної культури як студентів, так і викладачів. Оновлюється освіта, вводяться нові програми, варіативні посібники, технології навчання. Але головним залишається вміння студентів вчитися швидко реагувати на зміни, критично мислити, шукати і перероблювати необхідну інформацію.

Сьогодні бібліотека є не тільки закладом, який реалізує право читачів на доступ до інформації, але й центром спілкування користувачів.

З метою підвищення творчої активності молоді, створення соціально-культурного середовища на базі нашої бібліотеки створений гурток «Книголюби». Робота гуртківців реалізується в проведенні масових заходів, випуску власних поетичних збірок,  що сприяє покращенню культури читання.

За підсумками конкурсу працівники бібліотеки отримали 1 місце  у Міжнародному конкурсі "Кращий бібліотекар" у номінації «Дистанційна робота з читачами» (Чехія),

1 місце у Міжнародному конкурсі у  номінації "Інноваційна діяльність бібліотеки  коледжу" (Чехія м. Тепліце), 1 місце в обласному огладі конкурсі на кращий методичний матеріал з питань організації навчально-виховного процесу серед закладів фахової передвищої освіти у номінації "Дистанційна робота з читачами" (м.Одеса), 1 місце в обласному огляді-конкурсі на кращий методичний матеріал у номінації «Власне періодичне видання бібліотеки» (м. Одеса),  2 місце в обласному огладі конкурсі у номінації "Сучасні засоби унаочнення"( м. Одеса), подяка у номінації "Інноватика у гуртковій роботі бібліотеки"(м. Одеса).

Бібліотека коледжу висвітлена у міжнародному науковому інформаційному просторі. (Публікація у Міжнародному збірнику «Культура, освіта, література ✓25», 2021 р.

(місто Вінніпег Канада).

Для вас, шановні викладачі, студенти, працівники, та усіх, хто прагне знань та самовдосконалення, більше 73-тисячний фонд книг і фахових періодичних видань, електронний каталог, Інтернет і чисельні інформаційно-бібліотечні послуги, які надаються працівниками бібліотеки.

Просторий зручний читальний зал завжди готовий прийняти всіх бажаючих читачів  в  обійми знань та мудрості.

Кожен користувач знайде у нас потрібну інформацію. Ми любимо свою роботу і своїх читачів. Наші двері завжди відкриті для Вас!

Ласкаво просимо!

зображення_viber_2021-09-27_12-12-19-883.jpg