Предметно - циклова комісія соціально - економічних дисциплін

DSC_0784.JPG

«Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою»

М. Грушевський

Сьогодення висуває особливі вимоги до виховання національно свідомого, україноцентричного громадянина, фахівця своєї справи, спроможного в рамках соціальної, історичної та громадянської освітніх галузей формувати нову генерацію української нації – над цим завданням працює ПЦК соціально-економічних дисциплін,  до складу якої входять чотири викладачі: Адаменко К.М., Кифоренко Т.Т.,  Ткач П.А.,  Лекар А.М., які гідно зберігають та примножують кращі традиції своїх попередників, педагогів-ветеранів Дизанової А.В., Гловацького І.Ф., Главацької О.С., Волошко Б.О. та ін.

Члени комісії беруть активну участь в роботі обласного та регіонального методоб’єднань викладачів соціально-економічних дисциплін, є лауреатами обласних конкурсів «Викладач року». Лекар А.М. - голова регіонального методоб’єднання викладачів соціально-економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Південного регіону України.

Статті з методики викладання соціально-економічних дисциплін, наукові розвідки з регіональної історії викладачами комісії надруковано у фахових та наукових виданнях: «Наша школа»,  «Історія України», «Історія в школах України», «Гілея», «Чорноморський літопис», «Наукові записки історичного факультету ОНУ ім. І.І.Мечникова. Вихованці викладачів – постійні переможці обласних олімпіад з історії України, основ правознавства, основ філософії, учасники студентських науково-практичних конференцій з історії України, основ правознавства, географії, соціології, основ філософії.

Звіт ПЦК викладачів соціально - економічних дисциплін