Предметно - циклова комісія викладачів фізичного виховання

IMG_5447 (2).JPG

«Справжній сучасний педагог – це той, хто «прибув» із майбутнього, щоб надихнути й повести за собою в це майбутнє, навчити утверджувати ідеали майбутнього»
                                                                                                                                    Ш.Амонашвілі

Викладачі фізичної культури - Іванніков С.І., Тихохід І.Г., Кузьома С.О.,  Березюк Д.І.,      Камінський В.М., Штурба В.В., Шевченко М.С., Іванніков І.С., викладач цивільної оборони Одінцов В.Б. працюють над формуванням у молоді світоглядних позицій та ціннісних орієнтацій, вихованням у них відповідального ставлення до власного здоров’я, до здорового способу життя, створенням умов для їх повноцінного фізичного та духовного розвитку.

Збірні команди коледжу є багаторазовими призерами та переможцями обласних олімпіад з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики. Команди з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шашок є постійними учасниками всіх спортивно-масових заходів Балтської ОТГ.

У 2013 році розпочато набір студентів на додаткову спеціалізації «вчитель фізичної культури початкової школи». Випускники освітнього закладу працюють за фахом в закладах загальної середньої освіти, молодіжних центрах, закладах дошкільної освіти.

ПЦК комісія викладачів фізичного виховання славиться своїми традиціями. Одна із них це «День здоров’я, в якому бере участь педагогічний колектив, студенти та працівники навчального закладу.

Спорт – краса, здоров’я – сила, фізкультура всім нам мила!

Молодіжні студентські спортивні ігри

DSC_0485.JPG
DSC_0736.JPG

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів  до Міжнародного дня студентського спорту