Предметно - циклова комісія викладачів мистецтва

«Учитель – і сценарист, і режисер, і виконавець»

І.Зязюн

Специфіка професійно-педагогічної спрямованості викладача мистецтва полягає у синтезі педагогіки та мистецтва, передбачає поєднання педагогічних знань з професійними. Вагомий внесок у становлення професійної майстерності вчителів початкової школи внесли викладачі: Сорока М.С., Крючков О.В., Хомов Г.В., Кравченко І.П., Дербо В.А., Купчик А.І., Коляда С.М., Седзяло М.Г.
    У 1991 році студенти почали отримувати додаткову кваліфікацію «керівник дитячого художнього хорового колективу». У 2005 році – «керівник дитячого художнього хореографічного колективу».
   Враховуючи компетентнісний підхід до навчання, 15 викладачів мистецтва залучають студентів до різних видів мистецької творчості шляхом розкриття і розвитку природних здібностей, творчого вираження особистості.

У 2014 році експертною комісією Міністерства освіти і науки України трьом мистецьким колективам коледжу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив». Це гурт української пісні «Чисті джерела», ансамбль сопілкарів «Дударик» та вокальний ансамбль «УНІСОН».

Вокальний квартет «УНІСОН»

Гурт української народної пісня «Чисті джерела»

Тріо "VIVA"

Хореографічний колектив "Річенька"