КЗ "БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

Предметно - циклова комісія викладачів мистецтва
«Учитель – і сценарист, і режисер, і виконавець»
І.Зязюн
Специфіка професійно-педагогічної спрямованості викладача мистецтва полягає у синтезі педагогіки та мистецтва, передбачає поєднання педагогічних знань з професійними. Вагомий внесок у становлення професійної майстерності вчителів початкової школи внесли викладачі: Сорока М.С., Крючков О.В., Хомов Г.В., Кравченко І.П., Дербо В.А., Купчик А.І., Коляда С.М., Седзяло М.Г.
У 1991 році студенти почали отримувати додаткову кваліфікацію «керівник дитячого художнього хорового колективу». У 2005 році – «керівник дитячого художнього хореографічного колективу».
Враховуючи компетентнісний підхід до навчання, 15 викладачів мистецтва залучають студентів до різних видів мистецької творчості шляхом розкриття і розвитку природних здібностей, творчого вираження особистості.
У 2014 році експертною комісією Міністерства освіти і науки України трьом мистецьким колективам коледжу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив». Це гурт української пісні «Чисті джерела», ансамбль сопілкарів «Дударик» та вокальний ансамбль «УНІСОН».
Вокальний квартет «УНІСОН»
Гурт української народної пісня «Чисті джерела»
Тріо "VIVA"
Хореографічний колектив "Річенька"
Звіт ПЦК викладачів мистецтва
Положення
Виховний захід для студентів 3 курсу бакалаврату, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва
14.11.2022 р. у коледжі відбувся виховний захід для студентів 3 курсу бакалаврату, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Це була яскрава зустріч з художницею і майстринею Світланою Нані із смт Слобідка, що на Кодимщині.
Світлана Миколаївна робить чудові флоромозаїки з насіння і круп, а також володіє багатьма іншими художніми техніками: ошибана, канзаші, квіти з ізолону...
Передає свої уміння дітям, адже працює вчителем образотворчого мистецтва і технологій.
Веде активне творче життя, організовує виставки та майстер-класи, бере участь у конкурсах, має багато нагород.
Пані Світлана встановила національні рекорди України "Найбільша картина з зерна" і "Найбільша кількість авторських картин з природного матеріалу".
Студенти послухали розповідь викладача Меленишин Наталії Борисівни про творчість майстрині, потім змогли поставити власні запитання героїні заходу. На завершення виготовили прикраси-підвіски у техніці флоромозаїки.
Всі учасники заходу отримали велику порцію натхнення, естетичне задоволення і позитивні емоції.
Пишаймося, що Україна має таких талановитих людей, цінуймо та підтримуймо їх!