Предметно - циклова комісія природничих дисциплін

природа1_edited.jpg
природа7_edited.jpg

«Учитель приречений бути компетентним».
                                                                                                                        К.Юнг

Формування професійних компетентностей природничої освітньої галузі у студентів здійснюють викладачі предметно-циклової комісії природничих дисциплін – Притуляк Т.С. й Нікітюк Н.Ф. Високому професіоналізму та багаторічному досвіду ми завдячуємо наших ветеранів праці: Звєрєву В.С., Стасенко Н.Д., Пазиніч З.Г., Сервачук М.Ф., Антошко Л.С., Заєць Л.Д., Вакарчук М.І.. Протягом багатьох років викладачі комісії залишаються однодумцями, носіями духу і традицій коледжу. Сучасний освітній процес вимагає від викладачів комісії пошук найбільш ефективних шляхів формування природознавчої компетентності та екологічної освіти студентів - майбутніх вчителів початкової освіти.

Звіт ПЦК природничих дисциплін