top of page

Предметно - циклова комісія фізико - математичних дисциплін

IMG_8392.JPG

«Поганий учитель підносить істину, хороший – навчає її знаходити»

                                                                                                                                                    Ф.А.Дістервег

       Викладачі предметно-циклової комісії фізико-математичних дисциплін працюють над проблемою формування всебічно гармонійно розвинутої особистості, здатної виконати завдання Нової української школи.

       Головне в роботі циклової комісії — це вміння виховувати у здобувачів освіти свідоме відношення до навчальної праці, до процесу власного пізнання при вивченні природничо-математичних дисциплін, тому викладачі комісії завжди у творчому пошуку.

   З метою вивчення та поширення досвіду роботи, обговорення ключових  питань навчально-виховної роботи  циклова комісія тісно співпрацює з учителями ЗЗСО, колегами та студентами коледжу.

    Пишаються викладачі  і своїми студентами, які вдосконалюють та розширюють свої знання, ерудицію під час роботи гуртків, систематично беруть участь та стають призерами  ІІ етапу   олімпіад з предметів фізико-математичного циклу    серед студентів  ЗВО І-ІІ рівня акредитації Одеської області.

  Важливе місце у справі розв'язання завдань всебічного гармонійного розвитку особистості займає спрямована виховна робота  викладачів.

Виховний захід «Ужиткове мистецтво на математичному ярмарку»

матем1_edited.jpg

Пізнавально - розважальний захід "Таємниці фізики"

матем2_edited.jpg

    Досвід, майстерність і небайдужість – ось ті риси, які притаманні команді даної циклової комісії. 

Звіт ПЦК фізико - математичних дисциплін

Проведено показове позакласне заняття з математики
з учнями 4 класу структурного підрозділу коледжу

      1 грудня 2022 року головою ПЦК фізико-математичних дисциплін Бондаренко Л.С. та здобувачами 3 курсу першого бакалаврського рівня було проведено показове позакласне заняття з математики з учнями 4 класу структурного підрозділу коледжу (вчитель Аркавенко Н.В., асистент вчителя Бурка Т.О.)

      Тема заняття " Екскурсія по місту математичних фантазій". Метою заходу було зацікавити дітей наукою математикою, розвивати логічне мислення, творчі здібності, уміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях; вчити працювати в команді, формувати практичні навички використання математичних знань в повсякденному житті.

     На заході були присутні студенти 1, 3 та 4 курсу бакалаврату, студенти випускного курсу фахової передвищої освіти, викладачі та адміністрація коледжу. Усі присутні відмітили високий рівень підготовки та організації заходу, запевнили, що раціонально, вдумливо і дидак­тично грамотно визначена мета заходу, яка чітко випливає зі змісту навчального матеріалу, від­повідає віковим і інтелектуальним особливостям учнів класу. Методист та студенти правильно підібрали завдання по рівнях складності, які учні виконували з великим ентузіазмом. Викладачі фізико-математичних дисциплін звернули увагу на високий методичний рівень підготовки заходу із використанням інтерактивних технологій, технологій кооперативного навчання. Усі присутні подякували Людмилі Сергіївні, студентам бакалаврату за проведений захід!

11.jpg
12.jpg
13.jpg
15.jpg
14.jpg
16.jpg
17.jpg
19.jpg
18.jpg

Відкрита виховна година «Формування професійної мобільності педагогічних працівників»

   28 березня 2023 року викладачами предметно-циклової комісії фізико-математичних дисциплін Шевченко І.А. та Одінцовою А.В. проведено відкриту виховну годину «Формування професійної мобільності педагогічних працівників».

Спікери зустрічі ознайомили студентів коледжу із складовими поняття «професійна мобільність», наголошували на необхідності розвитку мобільності та набуття практичних навичок використання сучасних ІКТ для формування професійної мобільності педагогічних працівників.

    Здобувачі освіти охоче долучилися до обговорення нестандартних педагогічних ситуацій, брали участь у тренінгових вправах, виступали з власними ініціативами та вносили інноваційні пропозиції щодо вирішення педагогічних задач.

Викладачі комісії вдячні студенту ІІІ курсу бакалаврату Яременку Б. та студентці 21 групи Томіній В. за ініціативу у проведені даного заходу.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
bottom of page