Предметно - циклова комісія фізико - математичних дисциплін

«Поганий учитель підносить істину, хороший – навчає її знаходити»

Ф.А.Дістервег

Викладачі предметно-циклової комісії фізико-математичних дисциплін працюють над проблемою формування всебічно гармонійно розвинутої особистості, здатної виконати завдання Нової української школи.

Головне в роботі циклової комісії — це вміння виховувати у здобувачів освіти свідоме відношення до навчальної праці, до процесу власного пізнання при вивченні природничо-математичних дисциплін, тому викладачі комісії завжди у творчому пошуку.

З метою вивчення та поширення досвіду роботи, обговорення ключових  питань навчально-виховної роботи  циклова комісія тісно співпрацює з учителями ЗЗСО, колегами та студентами коледжу.

Пишаються викладачі  і своїми студентами, які вдосконалюють та розширюють свої знання, ерудицію під час роботи гуртків, систематично беруть участь та стають призерами  ІІ етапу   олімпіад з предметів фізико-математичного циклу    серед студентів  ЗВО І-ІІ рівня акредитації Одеської області.

Важливе місце у справі розв'язання завдань всебічного гармонійного розвитку особистості займає спрямована виховна робота  викладачів.

Виховний захід «Ужиткове мистецтво на математичному ярмарку»

матем1_edited.jpg

Пізнавально - розважальний захід "Таємниці фізики"

матем2_edited.jpg

Досвід, майстерність і небайдужість – ось ті риси, які притаманні команді даної циклової комісії.

Звіт ПЦК фізико - математичних дисциплін