top of page

Профспілковий комітет

Притуляк Т.С..jpg

Зміст роботи профкому

   В умовах розвитку національної школи, оновлення професійної, вищої системи освіти, входження України до Європейського освітнього простору зростає потреба в створенні умов для забезпечення доступу студентів до якісної освіти, утвердженні високого статусу педагогічного працівника в суспільстві. Дирекція, профспілковий комітет у своїй спільній роботі докладають багато зусиль для здійснення заходів, спрямованих на розвиток програм соціального захисту студентської молоді.   

Голова первинної профспілкової організації Притуляк Т.С. Згідно чинного законодавства, один раз на семестр студентам, за результатами семестрового контролю навчальних досягнень, призначається стипендія відповідно до встановлених категорій. За особливі успіхи у навчанні, перемогу в предметних обласних, регіональних олімпіадах студентам призначаються стипендії

Притуляк Т.С. - Голова профспілки

КЗ "Балтський педагогічний

фаховий коледж"

Президента України, іменні стипендії навчального закладу: учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, М.Я.Антошка, Д.К.Кохановського. Соціальні стипендії отримують студенти: сироти, інваліди, з малозабезпечених сімей, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що мають сім’ї з дітьми. Згідно рішення стипендіальної комісії за результатами семестрового контролю навчальних досягнень студентів з контрактної форми навчання переводять на вільні місця державного замовлення за умови доброго та відмінного навчання. Щомісяця майже 100 студентів пільгової категорії щомісяця отримують талони на безкоштовне харчування у студентській їдальні, яка забезпечує відвідувачів комплексними обідами. 

   Голова первинної профспілкової організації Притуляк Т.С. Згідно чинного законодавства, один раз на семестр студентам, за результатами семестрового контролю навчальних досягнень, призначається стипендія відповідно до встановлених категорій. За особливі успіхи у навчанні, перемогу в предметних обласних, регіональних олімпіадах студентам призначаються стипендії Президента України, іменні стипендії навчального закладу: учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, М.Я.Антошка, Д.К.Кохановського. Соціальні стипендії отримують студенти: сироти, інваліди, з малозабезпечених сімей, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що мають сім’ї з дітьми. Згідно рішення стипендіальної комісії за результатами семестрового контролю навчальних досягнень студентів з контрактної форми навчання переводять на вільні місця державного замовлення за умови доброго та відмінного навчання. Щомісяця майже 100 студентів пільгової категорії щомісяця отримують талони на безкоштовне харчування у студентській їдальні, яка забезпечує відвідувачів комплексними обідами.

    Молодь коледжа бере активну участь у засіданнях стипендіальної, приймальної комісій, а також у роботі педагогічних рад та нарад при директорі. Профспілковий комітет, адміністрація коледжа широко сприяють розвитку наукової, пошукової, творчої роботи студентів через участь їх у науково – практичних конференціях, педагогічних читаннях, олімпіадах, конкурсах педагогічної майстерності. Питання захисту духовних інтересів студентської молоді, розвитку культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи серед студентів червоною ниткою проходить через план роботи профкому.

   Належна увага приділяється оздоровленню, організації дозвілля, відпочинку студентів. Щороку влітку на узбережжі Чорного моря на оздоровчій базі «Педагог» понад 100 кращих студентів І – ІІ курсів мають можливість безкоштовно відпочити, набратися сил для навчання у новому семестрі, відвідати фортецю у Білгород-Дністровську, здійснити подорож морем на катері. Переможці в номінаціях «Краща академічна група» мають можливість безкоштовно під час екскурсій познайомитися з видатними місцями, пам’ятками архітектури Києва, Львова, Умані.

    Студентський гуртожиток Балтського педагогічного фахового коледжу  – це те місце, де проходять студентські будні у вільний від навчання час, де відбуваються найцікавіші історії, де формуються навички поваги до ближнього та засвоюються правила громадського життя. Це – не просто тимчасове житло для студентів, котрі приїхали здалеку, це затишний і комфортний дім. Гуртожиток гостинно зустрічає більше 400 мешканців, котрі приїздять здобувати педагогічну освіту з Одеської, Вінницької, Миколаївської, Кіровоградської та інших областей нашої великої країни.

bottom of page