Предметно - циклова комісія психолого - педагогічних дисциплін

«Знання лише тоді знання, коли набуті зусиллями своєї думки, а не пам’яттю»

Л.Толстой

Сучасне педагогічне суспільство стоїть на порозі реалізації наступної освітньої ери – Нової української школи.

Предметно-циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін, як одна з базових, активно долучилась до цього процесу. Її провідними завданнями є виховання вчителя нового покоління з гнучким світосприйманням,системою національних цінностей. В пріоритеті розвиток у студентів ключових компетентностей критичного мислення, озброєння формами і методами, побудованими на принципах інноваційної освіти з врахуванням потреб учня і держави.

Комісія психолого-педагогічних дисциплін на чолі з Івановим В.В. у складі Лугової О.П., Лугової Т.П., Прущак О.Г., Дончук Н.В., Бронзель Л.А., Щур В.А. активно долучаються до проведення загальних заходів коледжу: науково-практичних конференцій, конкурсів педагогічної майстерності, зустрічей з вчителями - практикантами. Організовує психолого-педагогічні тренінги, круглі столи, систематично поповнюють методичну скарбницю закладу новими розробками.

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів»

псих1.jpg
псих2.jpg

Олімпіада із психолого-педагогічних дисциплін